Каталог товарів

01.10.2021 17:09:34

Картки «Українці Разом» нового зразка

Друзі! З 1 листопада в мережі торгових центрів «Епіцентр» діятимуть лише картки «Українці Разом» нового зразка 2021 року.

Для сканування на касі ТЦ «Епіцентр» буде використовуватися унікальний номер штрих-коду на звороті картки «Українці Разом», який починається номером 8018.

Просимо захисників України та членів їхніх сімей оновити свої картки «Українці Разом» у найближчому відділенні А-Банку ( Акцент Банк) — обов'язково при наявності звичайної картки Українці Разом старого зразка випуску до 31.12.2020 року або замовити передрук через організацію Всеукраїнське Об'єднання учасників АТО «Українці Разом» за посиланням.

Телефон безкоштовної гарячої лінії А-Банку: 7776.
Телефон ВОУ АТО «Українці Разом»: 0800507575.

Додаткова інформація — на сайті Всеукраїнського об'єднання учасників АТО Українці Разом.

Для того щоб скористатися перевагами картки, на сайті слід ввести 9 останніх цифр унікального штрихкоду в поле промокод у кошику.

Після перевірки картки необхідно вказати мобільний номер телефону її власника. Економія застосується тоді, коли буде успішно підтверджений номер телефону.

Звертаємо увагу, що подальше використання картки буде можливе лише за умови введення перевірочного коду із СМС-повідомлення.

*Економія 7% надається за умови, що товар не бере участі в інших акціях і на нього не встановлена окрема економія, також застосовується винятково на товари продавця «Епіцентр».Ви дивилися