Каталог товарів

Основні переваги розміщення рекламного медіа-контенту в ТЦ «Епіцентр К»:

Постійними клієнтами наших торговельних центрів є мільйони платоспроможних громадян України. На сьогодні ця категорія населення має можливість стабільно витрачати гроші на поліпшення своїх житлових умов, а кожен другий відвідувач гіпермаркету приїхав на автомобілі та є власником нерухомості. Наш середній чек є найбільшим серед українського рітейлу та в декілька разів перевищує середній показник роздрібної торгівлі в Україні.

Позиціонування нашого медіа носія – бути корисним відвідувачам – інформування нашої аудиторії про Ваші акції і розпродажі, новинки та спеціальні пропозиції, які можуть бути цікавими покупцям!

На сьогодні «Епіцентр К» – це повноцінний торговельний центр для всієї родини з широким асортиментом товарів для дому. У доповнення до величезного вибору будівельних товарів у кожному торговельному центрі відкриті відділи: «ДЕКО», Садовий центр, магазин дитячих товарів «Епік», «ZOO ЦЕНТР», яких немає серед інших операторів рітейлу.

Більшість наших відвідувачів користуються комп'ютером, інтернетом і смартфоном, це постійні споживачі цифрової реклами. Наше головне завдання – це просування Ваших унікальних пропозицій та інтернет представництво, де потенційний клієнт зможе отримати докладну інформацію про продукт/послугу, а також уточнити інформацію про неї, зв'язавшись з Вами. Digital Indoor як інтернет-реклама – це новий, цифровий, сучасніший вид реклами!

У нашому прайсі всі ціни зафіксовані в національній валюті, що дозволяє Вам впевнено планувати рекламні кампанії і робить нас прогнозованим партнером на майбутнє.

Наша студія виготовить будь-який аудіо-відео контент на Вашу вимогу. Ми надамо Вам авторські права на весь виготовлений медіа контент для використання у будь-яких рекламних проектах на території України. Наші рекламні ролики ідеально підходять для розміщення в Інтернеті, на радіо і інших цифрових медіа проектах.

Перерозподіливши незначну частину свого медіа бюджету, доповнивши його аудіовізуальним каналом комунікації, Ви збільшите охоплення цільової аудиторії, яка знаходиться поза зоною впливу стандартних медіаканалів.

Відеопрезентація проєкту, ТОВ "Епіцентр Медіа Сервіс"


Ексклюзивний медіа партнер
ТОВ «Епіцентр Медіа Сервіс»
тел. (044) 229-77-77

Ви дивилися