Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д

Способи оплати товару

Оплата готівкою

Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек.

Оплата картками Visa і MasterCard

Оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Сплатити банківською картою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника є єдиною умовою при отриманні замовлення.

Безготівкова оплата на сайті

При оформленні замовлення через корзину сайту рахунок буде від ТОВ «Епіцентр К». Ціни на сайті та в рахунку вказані з урахуванням ПДВ.

Для оплати товарів за безготівковим розрахунком Вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Безготівкова» і заповнити рекомендовані поля. Після узгодження з менеджером відділу безготівкового розрахунку або підтвердження в автоматичному режимі, а також підтвердження резерву Вам на електронну пошту буде надіслано рахунок-фактуру.

Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар за дорученням із паспортом (отримувачем може бути лише той співробітник, на кого виписана довіреність) або з круглою печаткою організації та паспортом. У випадку отримання товару ФОП потрібна довіреність, якщо його забирає співробітник ФОП, а не сам підприємець. Під час оформлення замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи:
- свідоцтво про реєстрацію,
- свідоцтво платника ПДВ (за наявності),
- свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Замовлення відвантажується після зарахування коштів.

Безготівкова оплата в магазині

Покупець хоче отримати рахунок-фактуру від ТОВ «Епіцентр К»

- Потрібно звернутись до магазину «Епіцентр К» та обрати необхідний товар разом з продавцем, на який він випише внутрішню накладну та зарезервує товар.

-Рахунок-фактуру виписують на касі «Безготівкового розрахунку».

-Після оплати покупець повертається до відповідного магазину і звертається на касу «Безготівкового розрахунку» з документами:
-документ який засвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення),
-довіреність,
-рахунком-фактурою.

-Там видають:
-видаткову накладну,
-рахунок-фактуру.

-Покупець прямує до торговельного залу і по видатковій накладній отримує товар у відділі.

Товар отримати в день виписки документів.

Інші можливості придбання товарів

Розстрочка від банків партнерів.
Кредит від банків партнерів

privat

Ви дивилися