Каталог товарів

Способи оплати товару

Оплата готівкою

Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек.

Оплата картками Visa і MasterCard

Оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Карткою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника є єдиною умовою при отриманні замовлення.

Безготівкова оплата на сайті

При оформленні замовлення через кошик сайту рахунок буде від ТОВ «Епіцентр К». Ціни на сайті та в рахунку вказані з урахуванням ПДВ. Для оплати товарів за безготівковим розрахунком вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Безготівкова» і заповнити рекомендовані поля. Після узгодження з менеджером відділу безготівкового розрахунку або підтвердження в автоматичному режимі, а також підтвердження резерву Вам на електронну пошту буде надіслано рахунок-фактуру.

Наданий вам рахунок дійсний три банківських дні, не враховуючи день його виставлення. Якщо ви плануєте сплачувати протермінований рахунок, то необхідно уточнити наявність товару та актуальність ціни. Адже продавець не несе відповідальності за наявність товару після оплати недійсного рахунку.

Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар за дорученням із паспортом (отримувачем може бути лише той співробітник, на кого виписана довіреність) або з круглою печаткою організації та паспортом. У випадку отримання товару ФОП потрібна довіреність, якщо його забирає співробітник ФОП, а не сам підприємець. Під час оформлення замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи:
- свідоцтво про реєстрацію,
- свідоцтво платника ПДВ (за наявності),
- свідоцтво платника єдиного податку (за наявності). Замовлення відвантажується після зарахування коштів.

Договір ТОВ Епіцентр К (інтернет-магазин) стандартний для юридичних осіб

Заповнюйте реквізити Вашого підприємства до договору, та надсилаєте на узгодження та підпис, на електронну пошту beznal@on.epicentrk.ua. Також поставте дату договору та зазначте адресу для відправки Вам оригіналів до підпису.

До уваги державних організацій, які оплачують рахунки через казначейства, щодо формування замовлення:
- переходьте до формування замовлення на сайті.
- оберіть форму оплати «Безготівкова».
- заповніть рекомендовані поля.

Договір ТОВ Епіцентр К (інтернет-магазин) для бюджетних організацій (оплата через казначейство)

Заповнюйте реквізити Вашого підприємства у договорі, надсилайте для узгодження і підпису на електронну пошту beznal@on.epicentrk.ua. Договори підписуємо в сервісі «Вчасно». Також поставте дату підписання договору і зазначте адресу для відправки Вам оригіналів до підпису.

Після отримання замовлення вам зателефонує фахівець для його підтвердження. На електрону адресу будуть відправлені документи:
- наш типовий договір,
- рахунок,
- специфікація,
- установчі документи ТОВ «Епіцентр К»,
- видаткова накладна,
- акт виконаних робіт на доставку (за необхідністю).

Оригінал видаткової накладної та акт на доставку (за необхідністю) ви можете отримати самостійно на Центрах видачі інтернет-замовлень або ж ми відправимо Укрпоштою. Якщо є можливість оплати замовлення по скан-копіях даних документів, то оригінали отримаєте разом з товаром після зарахування коштів.

Безготівкова оплата в магазині

Покупець хоче отримати рахунок-фактуру від ТОВ «Епіцентр К»

Потрібно звернутись до магазину «Епіцентр К» та обрати необхідний товар разом з продавцем, на який він випише внутрішню накладну та зарезервує товар.

Рахунок-фактуру виписують на касі «Безготівкового розрахунку».

Після оплати покупець повертається до відповідного магазину і звертається на касу «Безготівкового розрахунку» з документами:
-документ який засвідчує особу (паспорт, водійське посвідчення),
- довіреність,
- рахунком-фактурою.

Там видають:
- видаткову накладну,
- рахунок-фактуру.

Покупець прямує до торговельного залу і по видатковій накладній отримує товар у відділі.

Товар отримати в день виписки документів.

Інші можливості придбання товарів

Розстрочка від банків партнерів.
Кредит від банків партнерів

privat
privat

Ви дивилися