Епіцентр оплатить перероблення батарейок з 1000 шкіл та під’їздів
Зміст:
Стартував збір заявок в рамках спільної ініціативи руху
Батарейки, здавайтеся! та Епіцентру.
1000 волонтерів зі шкіл та під’їздів багатоповерхівок з різних куточків України можуть отримати стильні коробочки для батарейок, а Епіцентр забезпечить перероблення зібраних батарейок. Перший етап конкурсного відбору триває до 1 грудня 2023, а подати заявку можна
тут.
Акція триватиме безстроково та буде зберігати землю від 3 мільйонів викинутих батарейок щороку!
Лише 1 батарейка здатна забруднити 16 кв. метрів землі, але кількість пунктів, де українці зараз можуть надійно здати їх на перероблення – не достатня.
Епіцентр знову стає лідером вирішення проблеми збирання батарейок в масштабах країни – тепер із залученням небайдужих шкіл та мешканців багатоповерхівок.
Ініціативу співфінансують бренди батарейок, які продаються в Епіцентрі: Duracell, VARTA, GP Batteries та Hausmark.
В 2019 році наша мережа першою в Україні запустила збір батарейок в усіх торгових центрах «Епіцентр», почавши фінансувати перероблення з доходів від продажів нових батарейок. За цей час на перероблення, а не в землю, уже потрапили близько 115 тонн (понад 5 мільйонів батарейок).
В 2023-2024 роках Епіцентр спільно з рухом «Батарейки, здавайтеся!» і небайдужими волонтерами підуть ще далі: відкриють 1000 нових пунктів приймання по всій країні. Таким чином контейнери для надійної здачі батарейок стануть ще ближчим до українців: з’являться в школах та під’їздах країни. Волонтери з різних куточків країни можуть
подати заявку тут, перший етап відбору триватиме до 1 грудня 2023 року.
Уже зараз по всій країні можна зустріти пластикові пляшки, куди небайдужі люди збирають батарейки, але далеко не завжди ці батарейки дійсно доїжджають до заводу. Справа в тому, що перероблення батарейок всюди в світі платне: добуті ресурси не окупають вартості організації заводу.
Саме тому Епіцентр спільно з брендами Duracell, VARTA, GP Batteries та Hausmark гарантуватиме всім учасникам акції 100% перероблення всіх батарейок, адже компанії несуть за це фінансову відповідальність.
Партнер проєкту – рух «Батарейки, здавайтеся!», забезпечить перероблення 100 % зібраних батарейок на заводах у Європі з регулярними прозорими звітами на сайті руху.
Ви дивилися