Каталог товарів

12.05.2021 10:04:44

Стиль та простота укладки: чому українці обирають потовщений керамограніт?

Українці все частіше звертають увагу на потовщений керамограніт, про існування якого ще декілька років тому в нас знали одиниці. Сьогодні ви знайдете його майже всюди - жодне оздоблення заміського комплексу, котеджу або міської пішохідної зони не відбувається без потовщеної плитки.

Sierra_600x600.jpg

Що таке потовщений керамограніт? Простими словами - це плитка товщиною 20 мм. По суті, це готове покриття для вулиці, яке не потребує додаткових умінь та зусиль для укладки і є універсальним у використанні. 

Готові рішення та продукти, які спрощують нам життя, швидко набирають популярності та стають трендами. Потовщений керамограніт - один із них. Ніяких надзусиль та спеціальних навиків - ви просто берете плитку та кладете її на траву, пісок чи гравій. У разі необхідності плитку в будь-який момент легко зібрати та викласти в іншому місці. 

Неперевершені характеристики потовщеного керамограніту роблять його довговічним! Потовщений керамограніт витримує високі навантаження і падіння будь-яких предметів. Він стійкий до механічних та хімічних пошкоджень. Цей вид плитки абсолютно не лякають люті зими - вона витримує температуру до -60 градусів. Твердість, стійкість до стирання, роблять потовщену плитку незамінним матеріалом для використання в місцях з підвищеним навантаженням на пішоходів, вологістю і різкими перепадами температур. Серед інших, не менш важливих, переваг:

  • Не поглинає воду
  • Не вигоряє на сонці і зберігає свій колір протягом декількох десятків років
  • Екологічний
  • Універсальний, підходить для будь-якої поверхні
Lounge_600x600 (1).jpg

Завдяки універсальності ви можете використовувати потовщений керамограніт для укладання садових доріжок та терас, пляжів. Ніщо не заважає викласти вам такою плиткою доріжку в саду, поряд зробити кладку навкруги озера та плавний перехід до тераси. Готове покриття виглядає неймовірно стильно і в один момент змінює вигляд приміщення або будь-якої території!

532523523.jpg

На сьогоднішній день в “Епіцентрі” представлений потовщений керамограніт  Allore українського виробництва. Виготовлена згідно стандартів, має естетичний та актуальний дизайн. Потовщений керамограніт  Allore, без сумнівів, допоможе втілити всі найсміливіші задумки в різних стилістичних направленнях і подарувати затишок та надійність на довгі роки!

Вас також може зацікавити

Ви дивилися