Каталог товарів

Наш бізнес:
Виробництво і логістика

Виробничі потужності

До структури групи компаній входять заводи з виробництва керамічної плитки Epicentr Ceramic Corporation та деревообробне підприємство ЦБМ «Осмолода». 

Epicentr Ceramic Corporation — одне з найтехнологічніших виробництв керамічної плитки й керамограніту в Європі.

Завод у смт Калинівка Київської області було запущено у 2019 році. На новітньому виробництві площею понад 70 тис. кв. м встановлене високотехнологічне обладнання світового лідера — компанії SACMI, завдяки якому українська кераміка може успішно конкурувати із провідними світовими виробниками. Загальні потужності заводу становлять 15 млн кв. м плитки на рік.

На сьогодні в портфелі компанії близько 150 колекцій — це понад 450 SKU. Асортиментна матриця включає всі види плитки, яка використовується для комерційної нерухомості, вентильованих фасадів, зовнішнього застосування, ванних кімнат, санвузлів, кухонь тощо.

20% продукції експортується на зовнішні ринки. Українську кераміку постачають до Польщі, Чехії, Голландії, Бельгії, Швейцарії, Угорщини, Німеччини, Литви, Естонії, Франції, Великобританії, Ісландії, Молдови, Хорватії, Ірландії, Румунії, ОАЕ, Катару, Ізраїлю, Республіки Кіпр та інших.

ЦБМ «Осмолода» — деревообробне підприємство в с.Брошнів-Осада Івано-Франківської області, що здійснює повний цикл переробки деревини. Виробництво функціонує з 2001 року і є лідером деревообробної галузі України в сегменті виробництва пиломатеріалів та погонажних виробів із дерева. ЦБМ «Осмолода» переробляє близько 120 тис. куб. м деревини на рік.


 • млн м<sup>2</sup>
  млн м2
  Річний обсяг виготовлення
  продукції на заводі Epicentr Ceramic Corporation. Загальна потужність — 15 млн м2
 • тис. м<sup>3</sup>
  тис. м3
  Річний об’єм переробки деревини на ЦБМ “ОСМОЛОДА” 

Логістичні потужності

Діяльність групи компаній “Епіцентр К” забезпечує розгалужена логістична система. 

Логістичний центр «Калинівка», площею 140 тис. кв. м, централізовано забезпечує 75% поставок товарів у торговельні центри мережі. На території логістичного центру розміщено митний термінал, який надає повний комплекс послуг для здійснення митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України автомобільним та залізничним транспортом.


У 2019 році компанія збільшила власні потужності, відкривши фулфілмент центр на вул. Полярній у Києві (7 тис. кв. м) та потужний фулфілмент центр «Віскозна» загальною площею 30 тис. кв. м, які обробляють замовлення online клієнтів з високою точністю і швидкістю. Завдяки впровадженню на всіх об'єктах сучасної автоматизованої системи управління і конвеєрної технології обробки вантажів, замовлення одного транспортного маршруту обробляються та відвантажуються менш ніж за 30 хвилин. Аналогічна технологія обробки вантажів використовується на складах Amazon. 

Окрім того, компанія в умовах війни інвестує в будівництво нових логістичних комплексів, що дасть змогу створити нові робочі місця, покращити ефективність логістики та оперативно забезпечувати клієнтів торговельних центрів “Епіцентр” всіма необхідними товарами. 

Власний автопарк групи компаній “Епіцентр” налічує понад 3 300 одиниць. Зокрема сюди входять легкові, міжнародні ліцензовані комерційні та вантажні автомобілі, а також агротехніка й будівельний транспорт.


 • тис. м2
  Логістичний центр “Калинівка”
 • тис. м2
  Фулфілмент центр “Віскозна”
 • тис. м2
  Митний термінал
 • тис. м2
  Фулфілмент центр “Полярна”

Ви дивилися