Каталог товарів
Соціальна відповідальність

Суспільні проєкти

Група компаній “Епіцентр” відіграє важливу роль у суспільстві та вважає своїм обов'язком приносити користь громадянам і сприяти розвитку загального благополуччя нашої Батьківщини. Таким чином, підтримка суспільних проєктів є невід’ємною частиною соціальної відповідальності.
 • Мільйони добрих справ

  Соціально відповідальна компанія “Епіцентр” підтримує малі й середні підприємства та інвестує в тих, хто потребує фінансування для розвитку власного бізнесу. 

  Завдяки Всеукраїнському проєкту “Мільйони добрих справ” 21 підприємець зміг започаткувати чи масштабувати справу свого життя. Понад 10 млн грн від Епіцентру було спрямовано на розвиток виробництва меблів, виготовлення дизайнерського взуття, питних автоматів, равликової ферми, кованих виробів, вирощування печериць, селекції елітних порід кіз та інших.  Мільйони добрих справ
 • Підтримка медицини

  У 2020 році Епіцентр ініціював масштабний проєкт повної реновації Національного інституту кардіології ім. Стражеска. Компанія в кілька етапів здійснила ремонт покрівлі, оновила палати відділення реанімації для хворих із серцево-судинними захворюваннями, відділення ревматології, провела електромонтажні роботи тощо. У сучасне медичне обладнання та капітальний ремонт Епіцентр інвестував понад 30 млн грн і заявив про плани повного оновлення інституту.

  У період найбільшого спалаху пандемії коронавірусу Covid-19 компанія створила оперативний штаб та сформувала фонд допомоги країні. Для українських лікарень мережа закупила спеціалізоване обладнання, засоби захисту і дезінфекції, а також понад 20 апаратів штучної вентиляції легенів на суму понад 200 млн грн.

  Із серпня 2021 року Епіцентр у співпраці з Міністерством охорони здоров'я України почав розгортати у своїх торговельних центрах облаштовані пункти масової вакцинації від коронавірусу COVID-19. Загалом за два місяці було відкрито 43 пункти вакцинації і здійснено понад півмільйона щеплень.  Підтримка медицини
 • Соціально-освітні проєкти

  У 2016 році компанія “Епіцентр” забезпечила будівельними матеріалами та оргтехнікою побудову першої шкільної Медіатеки в селищі Балабине Запорізької області для дітей з вадами розвитку. Цей проєкт є частиною соціальної програми “Інклюзивна освіта — рівень свідомості нації”. Участь у відкритті Медіатеки разом із дружиною президента України Мариною Порошенко взяла Галина Герега.
  Соціально-освітні проєкти
 • Ангелятко добрих справ

  Щорічно напередодні різдвяно-новорічних свят у мережі проходить благодійна акція “Ангелятко добрих справ”. У межах традиційної ініціативи компанія передає допомогу дитячим будинкам різних регіонів країни. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну допомогу спрямовано в дитячі будинки, які найбільше постраждали від війни й були змушені евакуюватися в інші регіони України.

  Ангелятко добрих справ
 • Соціальні проєкти

  У 2017 році мережі “Епіцентр” і “Нова Лінія” долучилися до Всеукраїнської програми “Соціальна картка учасника АТО “Українці-разом!” та запропонували власникам карток — учасникам бойових дій та членам їх родин вигоду на різні групи товарів до 7%.

  У вересні 2021 року компанія була серед представників бізнесу, які в першу добу після пожежі в київському костелі Св. Миколая заявив про виділення коштів на його відновлення.


  Соціальні проєкти

Ви дивилися