Каталог товарів
Соціальна відповідальність

Підтримка спорту

Важливим соціальним напрямом діяльності компанія “Епіцентр” обрала підтримку молоді й розвиток спорту в Україні. Реалізовано сотні дитячих, молодіжних спортивних проєктів, у яких взяли участь тисячі школярів, юнаків, шанувальників активного способу життя, спортсменів з усіх куточків України. Компанія підтримує дитячо-юнацький спорт та інвестує в талановиту спортивну молодь, яка в майбутньому гідно представить Україну на міжнародній спортивній арені.

 • Будівництво спортклубів

  Епіцентр створив п’ять сучасних спортивних комплексів, де безплатно тренуються діти, готуються до міжнародних і внутрішніх змагань українські спортсмени. Перший спортивний клуб для дітей та юнацтва компанія побудувала у вересні 2008 року у місті Городок Хмельницької області. А у 2014 році там відкрився другий найсучасніший спортивний комплекс “Епіцентр”.

  У 2015—2018 роках спорткомплекси “Епіцентр” з'явилися у Хмельницькому, Кам'янець-Подільському, Плужному та Славуті. 

  Спортсмени клубу "Епіцентр" стали переможцями та призерами Літніх Олімпійських ігор 2012.

  Будівництво спортклубів
 • Соціально-спортивні школи Фонду "Реал Мадрид"

  У 2018 році Епіцентр став стратегічним партнером Фонду Реал Мадрид і спільно з ГО “Епіцентр дітям” побудували та відкрили соціально-спортивні школи для дітей із соціально незахищених родин. 

  Куратор і віцепрезидент ГО "Епіцентр дітям" — Тарас Герега.

  Перша школа мережі заснована 8 жовтня 2018 року у Тернополі. У 2019 році соціально-спортивні школи з’явилися на Хмельниччині та в Ірпені, а у вересні 2021 року відкрито ще дві школи в Києві на базі трьох навчальних закладів.

  У 2021 році українську мережу шкіл Фонду "Реал Мадрид" визнано однією з найкращих у світі. Україна стала першою та єдиною країною, яка отримала статус стратегічного партнера Фонду “Реал Мадрид”.

  На сьогодні школи представлені в чотирьох регіонах України на 15 локаціях, де навчається понад 1000 дітей із соціальних категорій: діти з внутрішньо переміщених сімей, діти військових, зокрема й ті, у яких загинули батьки на війні, діти-напівсироти, з малозабезпечених сімей, з груп ризику тощо.

  Окрім занять з футболу та баскетболу, усі учні безплатно отримують форму, взуття, перекуси, працюють із психологами, відвідують гуртки та майстер-класи,  а також регулярно їздять до Мадриду, зустрічаються із зірками ФК “Реал Мадрид”.  Соціально-спортивні школи Фонду "Реал Мадрид"
 • Важка атлетика

  Мережа торговельних центрів “Епіцентр” — офіційний партнер Федерації важкої атлетики України. Співзасновник компанії Олександр Герега — президент Федерації. 

  Епіцентр з 2008 року підтримує розвиток цього виду спорту в Україні та інвестує в розбудову важкоатлетичної інфраструктури. За спряння компанії побудовано нові зали для важкої атлетики, зроблено капітальний ремонт та переоснащено старі, закуплено новий інвентар. Завдяки підтримці компанії збірна команда України почала здобувати на всіх Чемпіонатах Європи лише призові місця в командному заліку. За цей період чемпіонами Європи стали Юлія Паратова, Юлія Каліна, Каміла Конотоп, Ірина Деха, Марія Гангур, Олександр Пєлєшенко, Дмитро Чумак, Світлана Самуляк, Ганна Давидова. 

  У грудні 2021 року на змаганнях в Узбекистані українська спортсменка Аліна Марущак стала першою за часи незалежності України абсолютною чемпіонкою світу з важкої атлетики. За це досягнення вона та її тренер Володимир Болгарин отримали призові від Епіцентру.  Важка атлетика
 • Футбол

  Компанія “Епіцентр” — титульний спонсор футбольного клубу “Епіцентр” із міста Дунаївці (Хмельницька область), який виступає в першій лізі чемпіонату України. У багатьох торгових центрах створені футбольні команди з працівників.

  Мережа торговельних центрів “Епіцентр” стала першим національним спонсором чемпіонату “Євро-2012”. У 2013 році було підписано перший договір про співробітництво між УАФ (тодi ФФУ) та Епіцентром. 

  У 2012—2014 і 2019—2021 роках компанія була титульним партнером національної збірної України з футболу.  Футбол
 • Волейбол

  У 2021 році між компанією “Епіцентр” та Федерацією волейболу України було підписано Меморандум про співпрацю. Всесторонню підтримку отримала збірна України під час підготовки та участі в Чемпіонаті Європи з волейболу — 2021, що проходив у Польщі. 

  Олександр Герега — перший віцепрезидент ГО “Федерація волейболу України”, співвласник волейбольного клубу “Епіцентр-Подоляни” з Городка (Хмельницька область). А з 1 вересня 2023 року за підтримки Епіцентру почала функціонувати Волейбольна академія “Епіцентр-Подоляни” в місті Івано-Франківськ.  Волейбол
 • Створення фільмів про український спорт

  За підтримки Епіцентру створено серію документальних фільмів про спорт в Україні. У 2021 році вийшла стрічка “Особлива атмосфера”, яка стала однією з найвідвертіших розповідей про національну збірну з футболу.

  У травні 2022 року відбулася прем'єра другого фільму про збірну України з футболу “П’ять фіналів”. Фільм демонструє погляд зсередини на підготовку збірної до Чемпіонату світу з футболу 2022 під головуванням тренерського штабу Олександра Петракова.

  У серпні 2022 року вийшов третій фільм — “Лінія атаки”. Він став першою документальною стрічкою про українську збірну з волейболу й був присвячений її підготовці та виступу на чемпіонаті Європи з волейболу.  Створення фільмів про український спорт

Ви дивилися