Каталог товарів

Наш бізнес:
Аграрні потужності

Аграрне направлення

Епіцентр успішно освоює нові напрями діяльності, сміливо виходячи за межі ритейлу.
Розвиток аграрного направлення групи компаній “Епіцентр К” – “Епіцентр Агро” розпочався у 2015 році із заснування ТОВ «Агрохолдинг-2012», сфера діяльності якого була зосереджена у Хмельницькій області. 

У 2016-2017 роках відбулося швидке зростання агробізнесу внаслідок придбання сільськогосподарських підприємств та елеваторів у Вінницькій, Київській, Тернопільській, Хмельницькій та Черкаській областях. Завдяки цьому земельний банк компанії було збільшено на понад 100 тис. га. Розпочалося коригування сівозміни у рослинництві та реконструкція тваринницьких ферм.

Сьогодні за обсягом земельного банку “Епіцентр Агро” входить у десятку найбільших аграрних компаній України. Підприємство вирощує зернові та олійні культури в 6 областях майже на 168 тис. га землі, має тваринницькі комплекси й активно розвиває елеваторне господарство. 


 • областей
  областей
  Хмельницька, Вінницька, Тернопільська, Черкаська, Київська, Житомирська
 • Культури
  Культури
  Зернові та олійні культури: пшениця, кукурудза, соняшник, ріпак, соя
 •  
   
  Молочно-тваринних ферм
 • тис. га
  тис. га

  Загальна площа земель


Зберігання зерна

Агрохолдинг “Епіцентр Агро” об’єднує 17 елеваторних комплексів загальною потужністю одночасного зберігання 1,8 млн тонн зерна. Компанія розвиває напрям зберігання й доробки зернових та олійних культур. З допоміжного активу зерносховища перетворюються на сучасні потужні зернові комплекси, які допомагають компанії і фермерам у доробці, зберіганні та реалізації сільськогосподарських культур.


 •  
   
  Елеваторів
 • млн т
  млн т
  Одночасного зберігання

Ви дивилися