Каталог товарів

Наш бізнес:
Аграрні потужності

Аграрний напрямок

Епіцентр успішно освоює нові напрямки діяльності, сміливо виходячи за межі ритейлу.
Розвиток аграрного напрямку групи компаній “Епіцентр К” – “Епіцентр Агро” розпочався у 2015 році із заснування ТОВ «Агрохолдинг-2012», сфера діяльності якого була зосереджена у Хмельницькій області. 
У 2016-2017 роках відбулося швидке зростання агробізнесу за рахунок придбання сільськогосподарських підприємств та елеваторів у Вінницькій, Київській, Тернопільській, Хмельницькій та Черкаській областях. За рахунок цього земельний банк компанії було збільшено до понад 100 тис. га. Розпочалося корегування сівозміни у рослинництві та реконструкція тваринницьких ферм.

Сьогодні за обсягом земельного банку аграрний напрямок “Епіцентр К” входить у десятку найбільших аграрних компаній України. Компанія вирощує зернові та олійні культури в 5 областях майже на 160 тис. га землі, має тваринницькі комплекси й активно розвиває елеваторне господарство. Наразі до її складу входять 14 елеваторних комплексів загальною потужністю одночасного зберігання майже 1,5 млн тонн зерна. До кінця 2022 року власні елеваторні потужності подвоються – майже до 2 млн тонн.


 • областей
  областей
  Вінницька, Хмельницька, Тернопільська,
  Київська, Черкаська
 • Культури
  Культури
  Зернові та олійні культури: пшениця, кукурудза, соняшник, ріпак, соя
 •  
   
  Тваринницьких ферм
 • тис.га
  тис.га
  компаній партнерів

Зберігання зерна

Епіцентр Агро активно розвиває напрям зберігання й доробки зернових і олійних культур. З допоміжного активу зерносховища перетворюються на сучасні потужні зернові комплекси, які допомагають компанії і фермерам у доробці, зберіганні та реалізації с/г культур.


 •  
   
  Елеваторів
 • млн т
  млн т
  одночасного зберігання

Ви дивилися