Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д

Відгуки Епіцентр

Ми щодня поліпшуємо наш сервіс, щоб ви могли комфортно і швидко замовити бажані товари.
Залишити відгук
Николай 03.03.2020
Я раджу
Зручність замовлення
Доставка або видача товару
Швидкість обробки замовлення і дзвінка
Асортимент
Робота співробітника контакт-центру
Николаев, Херсонское шоссе, epicentrk.ua Все замечательно, особенно девушка, 3 в 1, а именно: внешний вид, внутренний мир и умница. Так что, получил удовольствие от покупок и общения. Николай
Відповісти
Олександр 26.02.2020
Я раджу
Зручність замовлення
Доставка або видача товару
Швидкість обробки замовлення і дзвінка
Асортимент
Робота співробітника контакт-центру
Дуже вдячний касиру Наталії, яка працювала 24 лютого 2020 року на касі №14 - після розрахунку за товар не все було забрано - залишені дошки було передано на інформаційну стійку. Ще раз висловлюю подяку касиру за порядність та компетентність при обслуговуванні а також керівництву магазину за якісний підбір співробітників.
Відповісти
Надежда Павленко 18.01.2020
Я раджу
Зручність замовлення
Доставка або видача товару
Швидкість обробки замовлення і дзвінка
Асортимент
Робота співробітника контакт-центру
УВАГА! Добрий ранок! В мене незвичайний відгук! Вчора у Кієві в магазині Епіцентр за адресою вул Полярна, ми з чоловіком після покупок забули невелику чорну сумку з документами на парковці магазину на візочку супермаркета. Та поїхали за дитиною. ЦЕ було приблизно о годині 17:30-18:30. У 18:30 ми повернулися на парковку магазину, шоковані, коли зрозуміли півгодини раніше, що забули документи там (паспорт, тех паспорт, картки, свідоцтва та інше) Повернулися з надією на диво, але ж ми розуміємо в якій країні живемо. Але ні - біля візка стояли працівники магазину, впевнена, а великий широкоплечий чоловік у темній куртці віддав нам сумку, сказал, що за тиждень це вже ТРЕТЯ його знахідка! Посміхнувся та він та його коллеги пішли. На куртці було написано "Єпіцентр" Ми тоді були дуже щасливі та розгублені, та забули спитати як можно віддячити цим людям! Навіть забули спитати як звати того чоловіка, працівника магазину, який повернув нам сумку. Я подзвонила на вашу гарячу лінію та мені нарадила написати сюди. У вас є HR-директор, або якась система інформацїї внутрішньої - ми дуже просимо, щоб цього працівника знайшли та на зборах при всіх колегах передали НАШУ ВДЯЧНІСТЬ йому та компаніі Епіцентр. Ми просимо, щоб про цей вчинок, про його допомогу, дізналися якомога більше людей! Бо чесно кажучи, у 2013 році ми с чоловіком також залишили сумку с документами і це було в Швейцаріі, в місті Тун в АВТОБУСІ, який відвозив людей на стадіон, але нам поліція за 25 хвилин все ПОВЕРНУЛА і для них це була нормальна ситуація. Ми гадали тоді, що такого ніколи би не відбулося б у нашій країні, але ПОМИЛЯЛИСЯ! Завдяки таким людям, як цей працівник Єпіцентру - наша країна має шанси стати кращою! Залишаю свій номер, щоб хто-небудь зміг зателефонувати мені будь-який час та перевірити правду цієї інформаціі. дуже вдячні Надія та Ярослав Павленко
Відповісти
Антон Заніздра 23.12.2019
Вже замовляв Я раджу
Зручність замовлення
Доставка або видача товару
Швидкість обробки замовлення і дзвінка
Асортимент
Робота співробітника контакт-центру
Спасибо, сделал ремонт с Вашей помощью. Было удобно делать заказ по списку от рабочих. Не нужно было ходить по магазину и собирать все в тележку, стоять в очереди на кассе. Пару раз были косяки, но с учетом количества заказов, которые я делал можно считать их единичными в пределах погрешности.
Відповісти

Відгуки про компанію Епіцентр

На цій сторінці Ви можете залишити відгуки про компанію Епіцентр, поділитися своєю думкою про товар, надані послуги та отримати зворотній зв'язок. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу, тому просимо всі клієнтів оцінити основні показники:

  • зручність замовлення;
  • швидкість обробки;
  • роботу оператора;
  • доставку і видачу товару;
  • асортимент каталогу.

Залишаючи розгорнутий коментар, Ви ділитеся своїм призначеним для користувача досвідом. Це допомагає іншим покупцям обрати товар, що відповідає їх потребам. Описуючи плюси і мінуси, які виявляються в процесі експлуатації, Ви допомагаєте нам підвищити релевантність кожної пропозиції.

Для компанії Епіцентр відгуки покупців є важливим каналом комунікації, який допомагає робити сервіс кращим, а співробітництво більш ефективним.

Читати повністю

Ви дивилися