Каталог товарів

Відгуки Епіцентр

Ми щодня поліпшуємо наш сервіс, щоб ви могли комфортно і швидко замовити бажані товари.
Залишити відгук
 • Дмитрий Христич
  1 коментар
  • Зручність замовлення
  • Доставка або видача товару
  • Швидкість обробки замовлення і дзвінка
  • Асортимент
  • Робота співробітника контакт-центру
  Сьогодні купував в "Епіцентрі" (м.Вінниця, Хмельницьке шосе) штучну ялинку, яку замовляв напередодні, доволі масивну за розмірами, то ж переживав за якість упаковування і зручність її переносу. Але сервіс мене дійсно вразив! Особливо хочу відмітити менеджера-консультанта Олександра Нечипоренка (надіюсь, прізвище правильно запам'ятав). Мою ялинку він оперативно відібрав та упакував, а потім навіть сходив за візком і власноруч довіз до касси, потурбувався про оплату та навіть оформив святкову знижку і новорічний подарунок від Епіцентру! Чесно кажучи, я не очікував такої щедрості та якості обслуговування, навіть чекав що це якісь розіграш)) але все було насправді. До речі, мені не довелось навіть стояти в черзі до каси, Олександр оформив мій розрахунок через термінал Епіцентру (навіть не знав, що є й такий варіант), мені ж залишилось лише розрахуватись. Щиро вдячний команді Епіцентру за такий якісний сервіс, і бажаю всім покупцям таких менеджерів як Олександр! Всім гарного настрою і вдалих свят!!
  Епіцентр К

  Добрий день. Дякуємо за приділений час для написання відгуку і високу оцінку наших співробітників. Бажаємо Вам приємного використання придбаних товарів.

 • Юлия
  1 коментар
  Добрый день! Хочу выразить благодарность за помощь в выборе гриля консультанта Анатолия! Этот человек на своём месте, получает удовольствие от своей работы. Анатолий все подробно рассказал о преимуществах гриля, спасибо большое!
  Епіцентр К

  Добрий день. Дякуємо, що обрали ТЦ Епіцентр і приділили час на написання відгуку! З повагою, команда Епіцентр К.

 • Антон
  1 коментар
  Хочу висловити подяку Олександру,який працює в Епіцентрі,м. Рівне, за доступну,чітку консультацію! Красава! Більше таких працівників.
  Епіцентр К

  Добрий день. Ми вдячні вам за відгук. Ми дуже раді, що Ви залишились задоволеними. Бажаємо подальших приємних покупок! З повагою, Епіцентр К.

 • Евгений Шевченко
  Вже замовляв 1 коментар
  • Зручність замовлення
  • Доставка або видача товару
  • Швидкість обробки замовлення і дзвінка
  Коли я формую замовлення з кількох позицій і не маю можливості оплатити його як одне замовлення і отримати його хоча б самовивозом як одне замовлення, то з точки зору логістики (мої витрати часу та грошей) досільність у послугах Епіцентр зникає. Зробіть з цим щось. Незнайомі між собою люди проводять колективні закупівлі в США та спільну аренду контейнерів, то може і ваші менеджери якось домовитись між собою зможуть щодо об'єднання товарів з різних складів у одне замовлення на видачу.
  Епіцентр К

  Добрий день. Шановний покупець. Рекомендуємо перед тим, як почати обирати товар, обрати місто у якому бажаєте здійснити покупку, у картці товару Ви можете побачити можливість та спосіб доставки у Ваше місто. У зв'язку з тим, що товари знаходяться на різних складах, у різних регіонах України, доставка одним замовленням не завжди можлива. Ми розуміємо, що це задає додаткові незручності. Зі свого боку постійно працюємо над вдосконаленням та покращенням процесів, Сподіваємося, що Ви ще зміните враження про нашу роботу. Дякуємо за відгук.

Відгуки про компанію Епіцентр

На цій сторінці Ви можете залишити відгуки про компанію Епіцентр, поділитися своєю думкою про товар, надані послуги та отримати зворотній зв'язок. Ми постійно працюємо над поліпшенням якості сервісу, тому просимо всі клієнтів оцінити основні показники:

 • зручність замовлення;
 • швидкість обробки;
 • роботу оператора;
 • доставку і видачу товару;
 • асортимент каталогу.

Залишаючи розгорнутий коментар, Ви ділитеся своїм призначеним для користувача досвідом. Це допомагає іншим покупцям обрати товар, що відповідає їх потребам. Описуючи плюси і мінуси, які виявляються в процесі експлуатації, Ви допомагаєте нам підвищити релевантність кожної пропозиції.

Для компанії Епіцентр відгуки покупців є важливим каналом комунікації, який допомагає робити сервіс кращим, а співробітництво більш ефективним.

Читати повністю

Ви дивилися