Монітор Philips 27" (27E1N1200A/00)
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в магазинах (466)
Монітор Philips 27" (27E1N1200A/00) - фото 1
Монітор Philips 27" (27E1N1200A/00) - фото 2
Монітор Philips 27" (27E1N1200A/00) - фото 3
Монітор Philips 27" (27E1N1200A/00) - фото 4
Монітор Philips 27" (27E1N1200A/00) - фото 5
Монітор Philips 27" (27E1N1200A/00) - фото 6
Монітор Philips 27" (27E1N1200A/00) - фото 7
Готовий до відправки
КОД 004724344
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-5% для бізнесу з VISA
+ 50 балів
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Бренд:
Philips
Роздільна здатність екрана:
1920x1080 (FHD)
Частота оновлення:
120 Гц
Діагональ:
27 "
Тип матриці:
IPS
Гарантія:
12 міс.
Бере участь в акції:
Оплата частинами в Епіцентрі
Всі характеристики
Тип:
універсальний
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Philips
Ціна:
Роздільна здатність екрана:
1920x1080 (FHD)
Тип матриці:
IPS
Співвідношення сторін:
широкоформатне (16:9)
Час відгуку:
1 мс
Покриття:
матове
Призначення:
Діагональ:
27 "
Технічні особливості
VESA кріплення:
100x100 мм
Яскравість:
300 кд/кв.м
Підсвітка:
WLED (світлодіодна підсвітка)
Кут огляду:
178°
Контрастність:
1500:1
Максимальна кількість кольорів:
16,7 млн.
Варіанти регулювання положення дисплею:
-5 ... +20°
Частота оновлення:
120 Гц
Iншi можливостi
Вбудовані динаміки:
є
Особливості монітора:
безрамковий (Сinema screen)
Вбудована веб-камера:
немає
Інтерфейси
Інтерфейси:
Живлення
Блок живлення:
вбудований
Споживана потужність (при роботі):
20 Вт
Споживана потужність (у режимі очікування):
0,5 Вт
Додаткова інформація
Базовий колір:
чорний
Колір виробника:
чорний
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
12 міс.
Розмір та вага
Розміри та вага:
  • без підставки: 617 x 357 x 46 мм
  • з підставкою: 617 x 457 x 211 мм
  • без підставки: 3,55 кг
  • З підставкою: 3,97 кг
Комплектація
Комплектація:
  • Монітор
  • документація
  • кабель
  • підставка
  • кабель живлення
Габарити пакування
100x300x500 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук