Гарний засіб, давно користуюсь. Не подобається лише, що він працює від 40 градусів, тобто в холодній воді не буде повністю ефективним. Замініть цю інформацію в описі, будь ласка, бо зараз пише з 30 до 95 градусів, тоді як на пляшці з 40. Вчора купувала і переконалась.
- Переваги:
- склад, український виробник


