Він працює навіть прострочений! Взяли бутилочку, один раз використала і забула про нього. А коли згадала - то вже рік як вийшов срок придатності, і це ж бутилка вже була відкрита. І щоб даремно не виливати всеодно бахнула у вигрібну яму як по інструкції, навіть трошечки більше. Потім ще додала через 2-3 тижні по інструкції порцію. Ну а шо, всеодно прострочене, а вдруг якісь бактерії живі лишились. При плановому відкачувані запаху вже не було, і рідина більш прозора. А що ж буде якщо свіже залить) Кароче клас! Замовляю ще.
- Преимущества:
- Спрацював навіть прострочений!







