WP Merchandise
15

Каталог товарів WP Merchandise

Відгуки про продукцію WP Merchandise

Оксана
02.10.2023
Непоганий бомбер, гарно виглядає, але не рекомендую, білі рукава після першого ж прання стали сірого - брудного кольору. Виглядає ніби ганчірка для підлоги. Навіть ні разу не вдягнули. Жахливо. Прання відбувалось при низькій температурі 20 градусів. Спробувала відібрати, але то марно. Нажаль. Гроші на вітер.
Недоліки:
Поліняла за першим пранням.
Микола
18.01.2024
Кіт та кажан в одному – супер, і на дотик і по якості.
Недоліки:
Дороговато)
Василина
25.05.2023
Дуже якісна, приємна іграшка!
Костянтин
04.04.2023
Кращий друг який буде вас зустрічати і проводжати з радістю)
Переваги:
Сподобалась якість іграшки. А яка вона приємна на дотик, вауваувау, плюшева така, мягесенька. Ніяких зайвих запахів, упакована добре.
Недоліки:
Єдине «АЛЕ». Бірочка із макулатурою «зроблено в Україні» та фірмовим логотипом «WPMerchandise” (чи як воно там) прикріплена до іграшки в самому поганому місці. Хай вони цю пластикову бірку чіпляють на вухо, і так щоб її повністю можна було прибрати з іграшки. Бо мені причепили на іграшці цю бірку на пузі зайчика і дістати її остаточно немає можливості. Вона залишається всередині і коли іграшку крутиш в руках воно колить руки.
Тетяна
10.01.2023
Це найкращий Хагі Вагі на світі? Іграшка якісно пошита. А його хутро - неймовірне!!! ? На дотик - наче гладишь м'якенького кролика!!!? Ми з дитиною у захваті?. Єдине, іграшка трішки меньша за розміром, ані ж зазначено (вона - 30-31 см). Але він дуже класний...цей Хагі Вагі?
Переваги:
Якісна іграшка українського виробництва
Недоліки:
Трішки меньшого розміру, ніж зазначено
Євгеній Володимирович
17.09.2023
Брали таку модель, тільки чорного кольору.(пишу відгук сюди так як модель та сама тільки колір інший, а модель чорного кольору, на сайті відсутня). Після першого прання на 30 градусах в пральній машині білі елементи стали з чорними плямами.
Переваги:
Доступна ціна, симпатичний дизайн.
Недоліки:
Якість матеріалу.
Андрій
02.01.2024
Купували для дітей . Діти задоволені .
Переваги:
Хороша якість, м'який та прикольний ☺
Юлия
14.12.2023
.
Переваги:
Дуже м'якенький, дуууууже приємний павучок!
Андрій
02.01.2024
Купував для донечки. Донька дуже задоволена.
Переваги:
Все супер !