Понравился нестандартным диаметром - 41 см. Также, довольно неплохой дизайн и нам сказали, что внутренний бак сварен одним швом, что повышает его надежность.
- Переваги:
- Нестандартный диаметр, сухие тены, внутренный бак с 1 сварным швом
- Недоліки:
- нет

Понравился нестандартным диаметром - 41 см. Также, довольно неплохой дизайн и нам сказали, что внутренний бак сварен одним швом, что повышает его надежность.
Очень довольны: простой в управлении, тихий, быстро греет воду, долго сохраняет ее теплой.Смотрится красиво, компактный. Рекомендую.
вдячний продавцю за оперативну відповідь та своєчасну доставку замовлення, а також знижку, бойлер візуально гарний, покупкою задоволений як покаже себе в роботі буде видно з часом, загалом по попереднім відгукам і рейтингу 8/10 так шо можна брати
Чудовий бойлер, користуюсь більше року, тепло тримає довго!
Користуюсь вже як місяць. Порадив майстер, я в свою чергу не раджу, хоча кому подобається контрастний душ то це саме той вибір)))
Дякую магазину Епіцентр за швіидку доставку в пункт видачи !!! Сім'я чекала болер тому шо старий болер потік і його треба було міняти а з холодною водою не комфортно , болер доставили раніше заявленого срока . Купляв його тому шо в цьому болері баки з нержавеющій сталі шо робе його ремонтуємим .
Вперше купила цю фірму, сподіваюсь на довгу роботу пристрою без сюрпризів. Відгуки почитала, то наче норм
Використовую вже тиждень, майже всім задоволений. Бойлер має естетичну форму та гарну якість оздоблювальних матеріалів. Наприклад на відміну від попередньої чайки на 30 л яка за габаритами є просто "обрізаним" варіантом великого бойлера, цей трохи вужчий та довший, чим гарно вписується в кухню. На жаль задня планка виявилася прикріпленою до бойлера нерівно, завдяки чому після монтажу бойлер залишився нахиленим в лівий бік. Повторю що кріплення були ідеально вирівняні і на них вже висіло два бойлера і кожен був абсолютно рівним. Ну на жаль. Фірма німецька, а виробництво китайське. Буває. Втім на процес експлуатації бойлера Це поки що жодним чином не впливає. Тобто не критично. По строках доставки все було виконано ідеально. Адресна доставка виконана вчасно, водій попередньо передзвонив. В цілому дуже задоволений взаємодією і з продавцем і з службою доставки.
Користуюся біля трьох тижнів, подобається якість виготовлення, матеріалів корпуса, швидкий нагрів води.
Користуюсь цією моделю майже рік, нарікань нема! воду нагріває швидко, на сім'ю з трьох чоловік вистачає вдосталь!
Підпишіться на наш канал