Real-el
90

Каталог товарів Real-el

Відгуки про продукцію Real-el

Tania
27.01.2021
Купила цю модель фільтра так як попередньо брала фільтр цієї ж фірми декілька місяців тому тільки іншу модель на 8 розеток і з 2 входами юсб) Той подовжувач працює на всі 100. Тому для зручності хотіла взяти ще цю модель. Тут вкл викл розетки окремо і це супер! Тому що тут є запобіжники для дітей і щей такі що неякісні веделки вламати запросто. Але якість пластику цього товару виявилась не така ж сама як попереднього. Наклейка виготовлено в Китаї, Естонія лише країна реєстрації бренду. Власне це не дивує)) Поки що все справно працює і за не естетичний вид пластику оцінку знижувати не можу, бо це не так важливо насправді і ніяк не впливає на роботу фільтра. Покупкою поки що задоволена) Варта своєї ціни)
Переваги:
Все вимикається і вмикається окремо) Це супер!!!
Недоліки:
Якість пластику
Андрей
29.01.2020
Хороший удлинитель, имеющий отдельные выключатели на каждую розетку и один общий. Выдерживает высокую нагрузку и не отключается, как другие удлинители.
Переваги:
Выдерживает высокую нагрузку, имеет выключатели на каждую розетку
Недоліки:
не обнаружил
Александр
06.12.2019
Красивое, компактное и добротное изделие. Не занимает розетку. Корректно заряжает два подключенных устройства. Это лучшая зарядка из тех, что мне попадались.
Переваги:
Хорошо заряжает сразу два устройства + свободная розетка
Недоліки:
нет
Лана
15.09.2017
Хорошая мышь, простая, практичная и качественная! Покупала другую мышь и подороже - и спустя месяц дорогая мышь накрылась.... после чего решила купить простую мышь и не ошиблась, работает без проблем! Рекомендую!
Переваги:
Простая и хорошая в пользовании мышь ))
Недоліки:
Нет!
Евгений Король
04.12.2022
Рекомендую.
Переваги:
Отличный удлинитель
Светлана
25.04.2019
не советую. брали для котла. первый вышел из строя в первый же вечер, просто отключился и все. заменили. второй проработал 3 месяца и стал отключаться постоянно, пока не перестал работать совсем.
Переваги:
нет
Недоліки:
работает не больше 3х месяцев.
Олена Сідельникова
28.12.2020
Зроблено в Китаї. Перш, ніж щось до нього підключити, довелося "допрацювати напильником" - викруткою та пласкогубцями, бо там все було косо-криво і вилки не влазили. Світлодіоду на кнопці немає (або він не працює) - зазвичай вимикачі на таких подовжувачі-фільтрах світяться при підключенні, а цей - ні. Надійність під великим питанням.
Недоліки:
Кнопка без світлової індикації, перекошені та зміщені контакти та бокові скоби, Китай, а не заявлена в описі Естонія.
Андрей
18.04.2024
безупречно работает 2 года после покупки. все холодильники целые и работают ТЕ пол часа пока, после включения сети напряжение низкое и все боятся их включать.
Переваги:
отлично исп свои функции
Недоліки:
нет
Олександр
22.01.2023
Працює, але є нюанси. Опис на сайті не відповідає тому, зо приїхало по факту. Коментарі від Епіцентра в цих відгуках просто смішні... Це не професійно. Цей стабілізатор релейного типу з трансформатором в середині. Тому до чого в коментарях згадувати синусоїду - незрозуміло... ?
Переваги:
Білий, плоский, працює.
Недоліки:
В описі вказували номінальну напругу 220В. По факту у специфікації до приладу вказано 230В. Так і працює: видає 230 В +/-8% ? Замовляв на 220В!
Юрій
14.01.2024
китайська фігня
Недоліки:
Не виконує свої функції, при стрибку напруги просто згорів, добре що не наробив більше біди. До слова, з електроприладів які були увімкнені на той час згорів тільки він!