Saeco
110

Каталог товарів Saeco

Відгуки про продукцію Saeco

Юлия
21.04.2020
Крутая кофемашина . Очень функциональная, легкая в эксплуатации. Много разнообразных программ. Молочные напитки просто шикарные. Отличная молочная пенка как в кафе. Теперь к нам часто приходят гости на кофеек.
Недоліки:
нет
Ирина
25.02.2020
Решили с семьёй сделать себе подарок на новый год и выбрали кофе машину фирмы Saeco. Решающим фактором, при всём многообразии на рынке, для нас стал тот факт, что жернова этой машинки керамические. Работает действительно тихо, как и сказал консультант. Кофе получается очень вкусный, особенно капучино! Пенка готовиться самостоятельно, а тебе остается лишь насладиться результатом! Короче говоря 5 баллов!
Андрюха
28.03.2020
Пользуюсь уже пол года. Очень нравится.Кофе машина может готовить 15 видов напитков( от эспрессо до обычной горячей воды). Более того,я приятно удивлён, что на сенсорном дисплее, можно настроить любой напиток под свой вкус(высоту пены,температуру,насыщенность и даже порядок добавления ингредиентов) и сохранить рецепт. Может готовить сразу две чашки молочного напитка за раз. Заварочный блок, очень просто достать и промыть под струёй воды, а при необходимости даже и смазать(смазка идёт в комплекте). В целом, очень доволен её работой. Качество напитков отличное. Управление удобное. Рекомендую!
Переваги:
Понятный интерфейс. Большой выбор напитков. Современный дизайн.
Недоліки:
Не выявил
Светлана Ортинская
16.04.2020
Довго вибирала кавову машину, і зупинилася на цій. І зовсім не шкодую! А спробувала каву – переконалася, що зробила правильний вибір. Кожен день чергую різні напої. Сподобалося те, що кожен напій можна налаштувати під себе, при тому це дуже швидко і просто зробити, + зразу можна зберегти напій у свій профіль. Капучінатор робить високу пишну пінку, а головне – його легко мити.
Переваги:
Велика кількість кавових напоїв, легка в догляді
Недоліки:
Немає
Олег
13.06.2024
Ідеальна кавомашина. Великий дисплей, чудовий вибір кавових напоїв. До цього пили лише капучіно/лате, а з цією моделлю ми перейшли на галон. Це не передати слова як смачно!! Подобається, що ми можемо експериментувати з напоями не виходячи з дому
Переваги:
Багато кавових напоїв
Недоліки:
Немає
Олег
19.06.2024
Дуже функціональна кавомашина, повністю виправдовує свою ціну. Багато різних напоїв, налаштування кожного до тонкощів. Підгружає сезонні рецепти та показує наявність аксесуарів в найближчих магазинах. Тепер кава тільки вдома або з собою
Ліна
20.06.2024
Однозначно це одна із найвдаліших покупок в моєму житті. Різноманіття напоїв , пишність піни , зручна молочна система та сучасний дизайн все це закохує в цю кавомашину.
Ольга
08.06.2024
Великий дисплей, де все чудово видно, дуже зручний інтерфейс.Вона підсказує як за нею доглядати і що потрібно. Безліч нових напоїв, і подача відразу двох молочних напоїв. Тиха.
Переваги:
Проста у використані, швидко готує, обємна пінка, безліч нових напоїв, wi-fi
Недоліки:
немає
Віталій
21.04.2020
Доброго всім здоров'я! Користуюся кавомашиною SAECO SM7581 один рік. Всі напої виходять просто суперово, пінка, яка утворюється при готовці звичайного еспрессо така щільна, що навіть коли кладеш цукор то він досить довго не провалюється та не тоне. Щодо каво- молочних напоїв, то це просто шедеври. Система дозволяє одночасно робити два каво-молочних напої, або просто гаряче молоко, зручно і швидко. Кількість кави, молока, а відповідно так би мовити і пінки, можна регулювати під свій настрій та смак, а ще це все можна занести в пам'ять і наступного разу ніяких зайвих натискань. Жорна керамічні, відповідно кавомолка працює досить тихо, кава не має стороннього присмаку, як це буває при металевих жорнах (з мого досвіду та враження). Хочу звернути увагу обслуговуванню машини, все дуже легко миється, молочна система після готування кавово-молочного напою чи то просто молока, автоматично себе промиває. Якщо чистити ручним способом, а це вже й не так часто робиться, так взагалі немає ні яких проблем. Досить багато автоматичних сервісних програм, особливо сподобалася очистка зварювального блоку від кавових масел, і повірте, це дуже важливо і потрібно робити, повірте моєму досвіду. Краще це зробити самому тому що це і дешевше і швидше. По всім параметрам машина подобається.
Переваги:
Легке керування, смачно варить, сучасна та стильна
Недоліки:
Немає

Категорії Saeco

Відеоогляди продукції SAECO