
Каталог товарів Oleo-Mac
Відгуки про продукцію Oleo-Mac
Користуюсь пилою близько двох років, за цей час попиляв десь машин 5 дров і вже є про що написати відгук ? Нажаль не про переваги. Перед цим був штиль 180 2009 року випуску, то є з чим порівнювати. Там за 7 років не було взагалі ніяких нарікань і при тому, що пила пройшла не одне будівництво і пиляла ВСЕ!!! Жалко що штилі вже не ті.... А тут 2 роки і 5 машин дров (≈40 складометрів) і шина в металолом.... Розхід більший.... Плюс купа недоліків з незручностями.
- Переваги:
- Антивібраційна система
- Недоліки:
- Протікає бачок для мастила, після встановлення металевих кликів натяг цепки вкрай незручно (приблизно по 1/4 повороту свічником), кріплення кришки на метизах і особливо!!! незручно відкручувати біля ричага ''стоп'', ніякої економічністі, вихід з ладу підшипника на шині
як по мені не варто переплачувати за цей дозатор-користуватись дуже не зручно
- Переваги:
- можливо, олива і якісна, виробник спарти її рекомендує
- Недоліки:
- дозатор
в селі мотокоса Спарта 25 на цьому маслі робить з ~2008 року, двигун ще працює, не розбирався. Спарта 38 з 2015 р., в 2014 тільки восени. Альтернативне, яке б спробував Yuko SUPER SYNT 2T Green Garden
- Переваги:
- сгорає, не має багато нагару.
- Недоліки:
- ціна
.
- Переваги:
- Щось таки пиляє, навіть таки великі діаметри пиляє, заводиться досить швидко, компактна, зручна, ланцюг коштує дешевше ніж на пили з довшою шиною, невелика вага, що дозволяє працювати навіть хилякам
- Недоліки:
- ланцюг тупиться досить швидко (куб дров наріжеш і ланцюг тупий) повітряний фільтр постійно забивається і треба носити за собою щіточку для його очистки, бо зразу і не допреш чого воно глохне їсть багато масла, але ланцюг при цьому підгора дуже сильний шум, голова гудить від неї мілка стружка проникає в мотор не дивлячись на наявність повітряного фільтра
Было у меня такое масло.Для цепи бензопилы.Попробовал.Плохо.Тянущееся,плохо подается на цепь.В бачке образовывался налет,приходилось бензином вымывать.Отставил в сторону и маркером написал:для бензопилы не использовать,дабы никто не заливал в бачок цепи.Купил другое масло.
- Переваги:
- Олео Мак
- Недоліки:
- Тянется как сопля.
Изделие качественное. По крайней мере - предыдущие головки.
- Переваги:
- Что тут говорить Oleo-Mac - это Oleo-Mac! Свою Sparta 25 63019021 успешно эксплуатирую на даче уже более 20-ти (!) лет. Головку заменил третий раз. Они имеют всё-таки свой ресурс. Я бы и предыдущую ещё эксплуатировал, но в ней на самой катушке порвались пластиковые "петельки" фиксации лески. А так - механизм надёжный.
- Недоліки:
- Без претензий.
Достатньо міцна. Не обривається досить тривалий час, через контакт з грубою або твердою поверхнею. ...
Генератор відповідає заявленим характеристикам, бак достатньої величини для тривалої роботи, перші враження позитивні
- Переваги:
- Якість виготовлення, реальні характеристики
- Недоліки:
- Гучний
Мастило професійне для змащування
- Переваги:
- Мастило з дисульфидом молибдену
- Недоліки:
- Немає



























































