Golden Tile
396

Каталог товарів Golden Tile

Відгуки про продукцію Golden Tile

 • Оксана
  20.01.2023
  Вона глянцева?
 • Алех
  01.10.2022
  До войны она была дешевле.... Но плитка и правда красивая
 • Сергій Згурський
  21.12.2021
  Мало того, що в неї ні один кут не 90 градусів, сторони криві, а вона ще й іде "рибою". Брав таку на кухонний фартук. Надіюсь, що цей недолік вдасться нівелювати за допомогою кухонного плінтусу.
  Переваги:
  Розмір
  Недоліки:
  Неймовірно крива!
 • Надія
  28.12.2022
  Якщо спрямувати на плитку душ, за 10 секунд вона починає інтенсивно сіріти. Просихає і повертається до свого кольору за кілька днів. Затирка Мареі, плитка іншого виробника з цією ж білою затиркою так себе не поводить. Читала, що це халтура виробництва, коли економлять на фарбі під шаром глазурі. Є бажання викинути геть і поставити нову, але думаю дочекатися, коли вона сама відпаде ( судячи з всього, це буде дуже скоро, так як ніякий клей не витримає мокру плитку)
  Переваги:
  Дрібна біла плитка, зручно викладати ялинкою і тп
  Недоліки:
  Шалено вбирає воду і змінює колір
 • Олександр
  11.07.2022
  Нормальна за міцністю та стилем, але жах по розмірам. Кахлі відрізняються одне від одного досить суттєво, що помітно після укладання.
  Переваги:
  Дешево
  Недоліки:
  Кахлі з дуже великими допусками, через що різниця між кахлями в розмірах помітна навіть неозброєним оком. Якщо для вас важливі рівні шви - не беріть.
 • Женя
  31.07.2021
  Единственный плюс, что плитка реально как мрамор и хорошо смотрится на стене. Но вспоминая матюки плиточника, больше продукцию этого завода никогда не возьму. Когда швы затерли, все стало вполне прилично, но за эти деньги это просто стыд,а не продукция.
  Переваги:
  Красивая, смотрится дорого.
  Недоліки:
  Да их полно. Вся плитка разная по размеру, иногда в 1 упаковке разница до 3мм доходит. Плитка сильно перекаленная, крошится.
 • Татьяна
  01.04.2023
  Не советую
  Переваги:
  Дешевая
  Недоліки:
  Много бракованных! В каждом ящике по 2-3 плитки!
 • Кристина Кадура
  20.11.2021
  Не советую брать вообще кафель там без мастера и вскрытия коробки и проверки на наличие дефекта
  Переваги:
  Купила в эпицентре этот кафель выбирала долго брала 299 гр за квадрат вроде красиво все когда был в упаковке а когда его открыл мой кафельщик и попросил срочно приехать то я поняла что жопа ….он не то что иногда кривой а весь кривой то пару миллиметров вздут ….то не хватает …кадила кафельна разная …такой кафель надо или утилизировать или продавать по 80 %скидкой минимум…это ужас отдала 8 тыс не понятно на что не думала что эпицентр может продавать гамно не проверяя партию товара переодически
  Недоліки:
  Я не знаю как его подойдёт мастер но у него волосы дыбом от стресса от такого кафеля
 • Епіцентр К
  01.12.2022
  Добрий день. Подарунковими картами та сертифікатами неможливо розрахуватись за замовлення, що оформлені на сайті epicentrk.ua. Детальніше про умови використання - https://epicentrk.ua/ua/actions/pravila-obigu-podarunkovikh-kartok-sertifikativ-tov-epitsentr-k.html або у відділі інформація найближчого Вам ТЦ Епіцентр.
 • Аліна Додух
  21.08.2022
  Чи можна даною плиткою обкласти камін?