Для такої ціни питань не має / Але взагалі короб тонкий Деталі підігнані відносно / не ikea Але доволі пристойно Рекомендую
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Монтаж

Для такої ціни питань не має / Але взагалі короб тонкий Деталі підігнані відносно / не ikea Але доволі пристойно Рекомендую
Натягнути пружини буде ще той квест. Це непросто. Майте на увазі. Треба багато зусиль
драбина супер, витримує 105 кг і не скрипить, зроблено якісно. за свої кошти аналогічного просто нема
Досить не легка конструкція. Каркас із дерева, металеві частини із сталі вище середньої міцності. Ще не монтував, але після розпакування, складає враження якісної речі.
Купую вже другу драбину тому що впевнений в якості даного продукту!
Вікно неперевершеної якості. Герметичне, кріплення виконані на високому рівні, скло високої якості - дуже міцне та ідеально захищає від ультрафіолету. Покупкою задоволений !
Сходи легко монтуються, встанвлював власноруч. Сходи укомплектовані утепленою термоізоляційною кришкою. Витримують навантаження 160кг. Покупкою задоволений, товар високоякісний.
Установил на чердак остался доволен, теперь не надо стремянку постоянно носить
Товар відповідав заявленим характеристикам і доставлений згідно замовлення.
Надійне вікно