лучшая краска. идеально.

Каталог товаров Dufa
Отзывы о продукции Dufa
Фарба влаштовує по своїм характеристикам і якості. Перекриває недоліки за 1 шар, 2 шари це ідеал. Гарно кольорується. Рекомендую до використання. Брали трохи дешевші фарби цього виробника і витрата в рази більша за дану фарбу.
- Преимущества:
- Перекриває недоліки за 1 шар, 2 шари це ідеал.
- Недостатки:
- Ціну хотілось б меншою...
В принципі все добре, замовив на сайті забрав в магазині, засіб якісний. Але бажано, щоб в комплект входили одноразові рукавички для захисту рук.
Вибираю тільки її.
- Преимущества:
- Біла, гарно лягає на стіну, не дуже густа та не рідка.
Купляв під косметичний ремонт в майстерні, покривав нею все: стіни та навіть підлогу. Нормальна фарба. За свої гроші не маю абсолютно ніяких претензій. У відгуках пишуть, що хтось 5 разів покривав поверхню. Можливо якщо по якомусь коліру це робити, то треба. Але в мене по шпаклівці або штукатурці (трохи темний сірий колір) лягла дуже добре з першого разу. Я робив два шари, в деяких місцях навіть 3 шари. Але все ж я трохи розбавляв водою, бо вона загуста була для мене. Ну й в мене проста був запас, то я вже вимазував все відро, щоб вона не стояла. Якщо взагалі не розбавляти, то мені здається я б максимум 2 шари робив, а може й один. На шпаклівку вона краще за все лягає в мене. Загалом фарба лягала дуже добре. Вона в мене трохи мазалася якщо рукою по стіні поводити через день, є легенькі білі сліди на пальцях. Можливо не до кінця висохла… мені кажуть що на повне висихання понад тиждень треба почекати. А можливо це всі фарби на водній основі? Я не знаю. В цілому за свої гроші все дуже добре. Для квартири я б можливо пошукав щось дорожче, щоб можна було мити стіни. Ця фарба досить легко змивається водою. Але для майстерні мені цього цілком було достатньо. Я не знаю чи це найкраще за свої гроші. Як на мене, цілком, якщо вам треба щось дешеве. Візьму ще раз, якщо треба буде десь щось домалювати.
- Преимущества:
- Ціна
- Недостатки:
- Не помітив. Бажано кілька шарів, але це залежить від поверхні.
Добра якість, за таку ціну
Краска бимба! Красил стены - идеально. Расход не замерял - но экономная, без подтёков, без разводов, без брызг, укрывисьость - до этого покрыл стены грунтовочной краской, и покрыл ее слоем дюфа - впринципе можно оставить и так, но для полного "счастья" нанесу ещё один слой дюфы.. если сравнивать снежку и дюфу - дюфа мне больше понравилась, как по эксплуатации ещё не знаю, готовлюсь нанести второй слой.
- Преимущества:
- Густая
Обслуживание отличное, быстро качественно, радуют акции.
- Преимущества:
- Краска отличная
- Недостатки:
- Нет
Хорошая краска ,легко наносить перекрасила стены с колором и потолок белый
- Преимущества:
- Перекрасила потолок в один слой (обои)все отлично покрыло белый стал ,идеально
- Недостатки:
- Нет
покрашена дверь внутри квартиры, быстро стирается краска, где был наклеен монтажный скотч, то потом местами снимался с краской ...
- Преимущества:
- ббыстро сохнет, без запаха
- Недостатки:
- быстро стирается краска



























































