Приїхали пожовані, наче корові з рота вийняли і причому дві різні, незнаю як умудрилися таке спихнути, тепер незнаю як поміняти це жахіття.
- Преимущества:
- Нема
- Недостатки:
- Одним словом, якесь жахіття 👎
Приїхали пожовані, наче корові з рота вийняли і причому дві різні, незнаю як умудрилися таке спихнути, тепер незнаю як поміняти це жахіття.
Завжди беру саме ці рукавиці. Приємні,як по ціні, так і по зовнішньому вигляду.
Маломірять. Брав декілька різних пар рукавиць . саме ці в розмірі ХLвиявились замалі.
для легктх робіт цілком підійдуть
Перчатки реально не плохие. Брала для огорода все выдерживают. Не пропускают влагу, долговечны.
Купувала для себе та чоловіка, зручні. Збирали гарбузи руки цілі, без подряпин.
Користуюсь такими рукавичками не один рік. Зручні, легко прати. Не для колючих рослин.
У цих рукавичках не тільки зручно, а й виглядають охайно!
Виробником вказан розмір L, фактично S, для дитини.
Біленькі, акуратні, дуже зручно працювати з вазонами й розсадою. Руки не потіють, манікюр цілий.