Не рекомендую .Дуже розчарувалася.Сковорідка не дешева,а якість некудишня.Купила неділі 2 тому.Після першого використання в сковорідки видуло дно в середину,і тепер вся олія розтікається по бокам
- Переваги:
- Красива та стильна
- Недоліки:
- Видуло дно після першого використання

















































































