Замовляв 4 стільця на кухню, бо не міг знайти аналогічні. Замовив ці, бо іншої альтернативи не знайшов. Вони виявилися в півтора рази дешевші за імпортні. Подумав, підтримаю я вітчизняного виробника... Але при отриманні я був неприємно вражений. Криві, ПРИЧОМУ УСІ! Погано пофарбовані (то навіть не фарба, а морилка, ака не захищає ні від чого). І питання ціни не стоїть. Якщо на ці гроші неможливо зробити якісно, то поставте більшу ціну, але зробіть ТОВАР, щоб він був ЯКІСНИМ. НЕ РЕКОМЕНДУЮ! МЕНІ СОРОМНО ЗА НАШОГО ВИРОБНИКА!!!
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Фарба, деревина крива, стільці не стоять на рівній поверхні







