не зрозуміло суть стабілізації , коли напруга на виході змінюється пропорційно напруз на вході.
- Переваги:
- Бракований вироб
- Недоліки:
- напруга на виході = напрузі на вході замість 220 вольт
Олександр
226 В це допустимий діапазон вхідної напруги)) і взагалі, офіційний стандарт України і Європи 230 В ±10% (207-253 В)! просто в різних стабілізаторах закладено свій нормальний діапазон (зазвичай 220-240), і логічно що якщо напруга в нормі - то навіщо її вирівнювати)






