Згоден із більшістю, що Носик лійка повний відстій!Із-за цього клеєм взагалі не можливо адекватно користуватися!!! Знайшов вихід!)) Перелив клей в інший (порожній)флакон з під "Циакрілан Гель(фото нижче) , але чомусь в ньому носик як носик і проблема відпала.😉Можете не дякувати.
- Переваги:
- Клей якісний, хороший обьєм.
- Недоліки:
- Проблема з носиком лійкою





























































































