Один недолік менеджеру ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ цього товару який зв'язується з вами щоб уточнити куди відправити товар в тому що він неуважний,йому диктуєш одну адресу в він відправляє на другу !!!
- Переваги:
- Через Епіцентр замовляти дуже практично
- Недоліки:
- По товару питань нема.

































































