Полиця для взуття на сітку (AN006522)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Готовий до відправки
КОД MP9656231
51 ₴/шт.
Доставка
Поштовими операторамиПоказати всі
відправка 1-2 дні
за тарифами перевізника
Основні характеристики
- Висота:
- 100 мм
- Ширина:
- 110 мм
- Діаметр:
- 4 мм
- Розмір вічка:
- 0мм мм
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
Всі характеристики
Опис Полиця для взуття на сітку (AN006522)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 110 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Гачки |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для взуття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 105 |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Висота борту | 15 мм |
| Загальна висота | 100 мм |
| Діаметр дроту | 4 мм |
| Виробник | Україна |
Характеристики Полиця для взуття на сітку (AN006522)
Основні характеристики Полиця для взуття на сітку (AN006522)
- Ціна:
- 51 ₴/шт.
- Бренд:
- Інше
Додаткова інформація
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
- Розмір вічка:
- 0мм мм
- Покриття:
- білий цинк
- Діаметр:
- 4 мм
- Колір виробника:
- білий
- Країна-виробник:
- Україна
Розмір та вага
- Висота:
- 100 мм
- Ширина:
- 110 мм
Фото Полиця для взуття на сітку (AN006522)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Полиця для взуття на сітку (AN006522)
51 ₴/шт.
