Гачок на сітку одинарний довжина 200 мм (AN006473)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Готовий до відправки
КОД MP9653261
44 ₴/шт.
Доставка
Поштовими операторамиПоказати всі
відправка 1-2 дні
за тарифами перевізника
Основні характеристики
- Висота:
- 120 мм
- Ширина:
- 30 мм
- Діаметр:
- 4 мм
- Розмір вічка:
- 0мм мм
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
Всі характеристики
Опис Гачок на сітку одинарний довжина 200 мм (AN006473)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Ширина дужки | 30 мм |
| Висота зубців зубчастого верхніх крючков | 30 мм |
| Вигляд дужки | Овальна |
| Діаметр дроту | 4 мм |
| Висота наполегливої нижнього | 120 мм |
| Глибина дужки кріплення | 30 мм |
| Висота кріплення гачка | 120 мм |
| Виробник | Україна |
| Основні | |
| Матеріал кронштейна | Високоміцна сталь |
Характеристики Гачок на сітку одинарний довжина 200 мм (AN006473)
Основні характеристики Гачок на сітку одинарний довжина 200 мм (AN006473)
- Ціна:
- 44 ₴/шт.
- Бренд:
- Інше
Додаткова інформація
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
- Розмір вічка:
- 0мм мм
- Покриття:
- порошкова фарба
- Діаметр:
- 4 мм
- Колір виробника:
- білий
- Країна-виробник:
- Україна
Розмір та вага
- Висота:
- 120 мм
- Ширина:
- 30 мм
Фото Гачок на сітку одинарний довжина 200 мм (AN006473)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Гачок на сітку одинарний довжина 200 мм (AN006473)
44 ₴/шт.
