Монітор Samsung ViewFinity S6 27" (LS27D604UAIXUA)
залишити відгук
- Основна інформація
- Характеристики
- Написати відгук про товар
- Період дії цінової пропозиції з 05.05.2026 р. по 07.06.2026 р. або до закінчення товарних запасів.
Немає в наявності
КОД 31299725
Переглянути схожі моделі в категорії:
МоніториПродавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
- Бренд:
- Samsung
- Роздільна здатність екрана:
- 2560x1440 (QHD)
- Частота оновлення:
- 100 Гц
- Діагональ:
- 27 "
- Тип матриці:
- IPS
Всі характеристики
- Обмін та повернення:
- 14 днів з дня покупки
- Тип:
- для графіки
- Бренд:
- Samsung
- Модель:
- Роздільна здатність екрана:
- 2560x1440 (QHD)
- Тип матриці:
- IPS
- Співвідношення сторін:
- широкоформатне (16:9)
- Час відгуку:
- 5 мс
- Призначення:
- для роботи
- Діагональ:
- 27 "
Технічні особливості
- VESA кріплення:
- 100x100 мм
- Яскравість:
- 350 кд/кв.м
- Підсвітка:
- WLED (світлодіодна підсвітка)
- Кут огляду:
- Контрастність:
- Максимальна кількість кольорів:
- Варіанти регулювання положення дисплею:
- нахил, по висоті, поворот
- Частота оновлення:
- 100 Гц
Iншi можливостi
- Вбудовані динаміки:
- немає
- Особливості монітора:
- Вбудована веб-камера:
- немає
Інтерфейси
- Інтерфейси:
- 3 x USB 3.0
- 1 x HDMI
- DisplayPort
- роз'єм для навушників
- 1 x USB Type-C
Живлення
- Блок живлення:
- вбудований
- Споживана потужність (при роботі):
- 31 Вт
- Споживана потужність (у режимі очікування):
- 0,5 Вт
Додаткова інформація
- Додаткові характеристики:
- Базовий колір:
- чорний
- Колір виробника:
- чорний
Розмір та вага
- Розміри та вага:
- без підставки: 612.9 x 367.7 x 41.6 мм, 3,6 кг
- з підставкою: 612.9 x 556.6 x 220 мм, 6,1 кг
Комплектація
- Комплектація:
- кабель USB Type-C
- монітор
- кабель HDMI
- кабель живлення
- документація
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки- Упаковка №1 (ВхШхГ):
- 510x160x687 мм
- Вага упаковки №1:
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук