Щіро дякую команді Епіцентру! Ввічливі, обізнані, працюють швидко. Молодці!
- Переваги:
- Використовую цю фарбу понад 5 років, стійка, волосся після неї мають блиск, ополіскувач прекрасний.
- Недоліки:
- Фарба з аміаком (реагую на запахи), але заради кольору можна потерпіти.








