Терморегулятор Ensto відпрацював 11 років. За час експлуатаціїї один раз міняв датчик температури і один раз ремонтував (клеїв) ручку регулювання температури (зломався пластиковий стрижень ручки). На даний час зломався сам терморегулятор - не подає напругу на кабель.
- Переваги:
- відпрацював 11 років. Зручне і легке підключення проводів.
- Недоліки:
- зломався. Незручна крутилка температури.






































































