Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
Послуги

Про компанію

Розвиток компанії

Національна мережа торгових центрів «Епіцентр» – лідер з роздрібної торгівлі в Україні. Тут ви маєте можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення та оформлення житла у форматі «від і до», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.

Компанія розпочала свою діяльність 6 грудня 2003 року з відкриття першого гіпермаркету у місті Києві. Відтоді Епіцентр динамічно розвивається і впевнено розширюється, охоплюючи не тільки обласні центри, а й районні міста. На сьогодні Епіцентр – найбільша торгово-роздрібна мережа, що налічує ​​59 торгових центрів загальною площею понад 1 млн кв. м.

деко
У 2009 році у покупців гіпермаркетів Епіцентр з'явилася нова можливість придбати товари для будинку та ведення господарства. Мережа галерей «Деко» - це вироби зі скла, кераміки, порцеляни, столові прилади, кухонне приладдя, текстиль для дому, а також величезний вибір подарунків. Вагомим кроком в 2009 році стало відкриття відділу «Побутова хімія».

У цьому ж році, будучи присутнім на відкритті будівельно-господарського гіпермаркету Епіцентр в м.Києві, площа якого складає 56 000 м2, який увійшов у книгу рекордів України, акредитованого партнера «Книги рекордів Гіннеса», як найбільший у світі будівельно-господарський гіпермаркет, а також нагороджений за рекордні строки будівництва, Джон Херберт, голова асоціації DIY, назвав унікальним формат нової зірки мережі «Епіцентр К». У 2010 році Епіцентр офіційно вступив у Європейську асоціацію DIY (EDRA).

фото 1
Постійне вдосконалення, робота команди професіоналів, поліпшення сервісу, збільшення асортименту товарів, створення нових товарних груп та відділів забезпечили компанії успіх і провідну роль на ринку України.

У 2012 році в Епіцентрі були відкриті також нові напрямки: «Спорттовари» – широкий асортимент товарів для спортивних ігор, плавання, фітнесу, тренажерів і аксесуарів; «Епік» – дитячі товари, іграшки, засоби гігієни та догляду, дитяче харчування; «Канцтовари» – товари для творчості, навчання та офісу, «Побутова техніка» – широка лінійка товарів для дому і дозвілля. З 2012 року компанія є членом Європейської бізнес асоціації, приєднавшись до об'єднання відомих світових мереж. Активна і динамічна позиція Епіцентру сприяє його стрімкому розвитку, що виражається появою нових торгових напрямків, а також розширенням товарних груп, враховуючи потреби покупців.

фото 2
У 2014 році Епіцентр представив новий торговий центр в Києві, якому немає аналогів у світі – за унікальне збалансоване поєднання асортиментних направлень та торгових груп різних цінових сегментів, чисельних спеціалізованих послуг та сервісів, а також за площу, що складає 105 000 квадратних метрів.

«Книга рекордів України», акредитований партнер «Книги рекордів Гіннеса», відзначила Епіцентр на Полярній, 20-Д як найбільший у світі торговий центр формату DIY. Колектив велетня налічує 1500 осіб. Створений із врахуванням усіх потреб споживача, він вражає не тільки асортиментом товарів, а неодмінно кращими цінами.

Компанія сьогодні

Логотипи компанії


Місія компанії

Епіцентр пропонує клієнтам товарні пропозиції за кращими цінами та надає найвищий рівень обслуговування у форматі «від і до» – весь спектр будівельних матеріалів та товарів для дому.

Компанія має на меті створити найсприятливіші умови для будівництва, ремонту та облаштування оселі кожного мешканця України, заощаджуючи їхній час, за допомогою зручних технологій обслуговування та повного спектра товарів і послуг. Стабільний розвиток та вдосконалення, підвищення рівня сервісу, розширення асортименту товарів та послуг для максимального задоволення потреб споживачів – націленість діяльності компанії. Основне правило обслуговування клієнтів – «Покупець завжди правий!» як запорука успішної діяльності Епіцентру.

foto
Компанія є невід’ємною частиною економіки нашої держави. Вона надає населенню нові робочі місця, залучає товари місцевих виробників, збільшує надходження до бюджету за рахунок податків, а також реалізовує багато соціальних програм.

Соціальна відповідальність компанії

Соціальна відповідальність – це невід'ємна частина стратегії розвитку Епіцентру. Пріоритетним напрямком для себе Епіцентр обрав підтримку спорту в Україні.

Компанія інвестує у талановиту спортивну молодь, яка в майбутньому гідно представить країну на міжнародній спортивній арені, а також підтримує дитячо-юнацький спорт.

foto
Ініціативним кроком до великих перемог стала побудова 14 вересня 2008 року спортивного клубу «Епіцентр» для дітей та юнацтва у м. Городок Хмельницької області. Майже 300 дітей отримали можливість займатися фізичною культурою і відточувати майстерність у таких видах спорту: вільна боротьба, важка атлетика, пауерліфтинг, бокс. Своєчасне матеріальне забезпечення та віра у перспективність дій – у результаті дали свої плоди: спортсмени спортклубу «Епіцентр» стали переможцями XXX Олімпійських ігор.
foto
Боксер Олександр Гвоздик – завоював бронзову медаль. Важкоатлет Олексій Торохтій та боксер Олександр Усик – вибороли для країни «золото».
foto
16 жовтня 2014 року в м. Городок відкрито спортивний клуб «Епіцентр», аналогів якому немає в Україні. Це найсучасніший 3-поверховий спортивно-тренувальний блок, загальною площею понад 2,5 тис. кв. м. У першому блоці розмістилися ігровий зал, командні роздягальні із санвузлами та душові, тренерські кімнати, сауни, службові приміщення, вбиральні, ліфти тощо, у другому – розташовано універсальний одноповерховий спортзал, тренувальні зали для боксу і боротьби, з найкращими тренажерами та новітнім спортивним обладнанням, для проведення змагань та тренувань з міні-футболу, баскетболу, волейболу з одночасним перебуванням у ньому 775 глядачів, у третьому блоці – кафе та готель. Спортивний клуб «Епіцентр» розраховано на одночасне тренування до 150-ти осіб, проведення змагань та національних зборів команд України з боксу, вільної боротьби та важкої атлетики для підготовки на Чемпіонати світу та Європи.
foto
Майже п’ять років поспіль мережа гіпермаркетів була титульним спонсором чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги. З 2012-2014 рр. компанія є титульним спонсором національної збірної команди України з футболу. Під час проведення «Євро-2012» Епіцентр став першим національним спонсором чемпіонату в Україні, не залишившись осторонь від головної спортивної події країни. Компанія «Епіцентр К» – генеральний партнер Чемпіонату Професійної хокейної ліги спортивних сезонів 2011 /2012. Таким чином компанія прагне, щоб український спорт мав ще більшу суспільну роль і українські діти росли з філософією здорового способу життя.

Ви дивилися