Маємо такий набір близько 2 років, виглядає непогано, стільці зручні, але неякісні.
- Переваги:
- Рано виглядає
- Недоліки:
- Скло в столі не закріплене, тканина на стільцях постійно витягується з каркасів і рветься у місцях швів

Маємо такий набір близько 2 років, виглядає непогано, стільці зручні, але неякісні.
Чохол нормальний, трошечки не продумана конструкция, щоб повністю зняти чохол, треба знимати сам "кокон". А от упаковка мене дуже здивувала! Це був брудний картон, з слідами від автонавантажувача и брудних черевик. Дуже не приемно. Єпіцентр як завжди на "висоті".
Загалом, гарний комплект, проте, значним недоліком є якість наповнювача який 'сідає' з часом та розташування зав'язок на дивані які відриваються, залишаючи дірки. А пошив нового комплекту подушок коштує майже 60% від вартості нового набору.
Стильний, подушки ніжно голубого кольору.
В использовании был один раз,ткань на 3 стульях из 4 повыскакивала! Это вообще нормально?!
Чудове крісло всім задоволені окрім одного але. При зборці крісла одна дуга не співпала по кріпленню, але трохи додаткової роботи і все стало на свої місця. Треба розраховувати ширину, бо дуги доволі великі (для зовнішнього встановлення або великої тераси)
Отримали гойдалку та вже встановили її. Вона просто чудова🫶🏻🫶🏻🫶🏻 Дійсно витримала 300 кг +🤣 Зовнішній вигляд неймовірний - москітна сітка, подушки та матрац якісно пошиті із тканини високої якості)) Спинка гойдалки регулюється, зовсім нічого не скрипить, Дуже задоволена покупкою👍👍👍
Очень нравиться,удобное,занимает не так уж и много места
Кокон не выдерживает нагрузку из двух человек. Моментально провисает. Вся краска в течении недели облупилась. Данную качелю рекомендовать не могу.
Подходит ли этот чехол на двухместный кокон Мишель?