Брала для дитячої кімнати! емаль виправдала мої очікування. Лягала рівномірно без розводів, висохла швидко, поверхня після висихання була гладенька, колір відповідав дійсності! Рекомендую!
- Преимущества:
- не має різкого запаху
- Недостатки:
- не бачила

Брала для дитячої кімнати! емаль виправдала мої очікування. Лягала рівномірно без розводів, висохла швидко, поверхня після висихання була гладенька, колір відповідав дійсності! Рекомендую!
Наносився легко! зовсім без запаху і що мене приємно здивувало швидко висох обробив ним паркан та фасадну дошку - вигляд класний. Однозначно топ за свої гроші.
В принципе неплохое средство, брал по совету друзей (раньше пользовался другим лаком, но к сожалению его не было в продаже в этот раз! так взял этот)
Погано профарбовує а головне невідповідає заявленому кольору. Купив чорний мат-а по факту під час фарбування побачив темно-брудно-синій/точно не чорний
Зайшов замовити побачив оцінку і дуже здивувався. Почитав коментарі і здивувався ще більше. Особисто ми працюємо із цією фарбою понад 10 років, ми її привозили з польщі ще до того, як її почали завозити в Україну. Фарбуємо ми багато і постійно, дуже різноманітні речі. Наша продукція споживається і в Україні і за кордоном. По фарбі жодних запитань за весь час роботи. Не знаю в кого тут з кольором проблеми чи з стійкістю. Ви або інструкцію з нанесення не читали, тому що фарбу слід ретельно перемішати перед нанесенням. Наприклад у них є колір Рожеве Фламінго, ми ним раніше дуже часто фарбували під замовлення наші вироби. Коли ви відкриваєте банку то в фарбі поверх рожевого кольору видно сині розводи, але якщо фарбу перемішати - вони повністю розчиняються і зникають. Наскільки мені відомо, це нормально і так має бути. Я нікого не захищаю, але і оцінка в 2 бали це дурниці!!! Купуйте спокійно, і робіть як сказано в інструкції і все у вас буде добре пофарбовано. Ми фарбуємо, дерево, метал, ДСП, OSB, фарбували нею дитячі майданчики!
краска шикарна ,обновили меблі кухонні
Краска из разряда: ожидание - реальность. Ждали красивый цвет дерева, получили - лесную грязь.
Відповідає заявленим характеристикам .
Найкраща фарба якою я щось красив в цьому житті. Чорна полярна ніч. Це щось....
фарба дуже сподобарась. Фарбувала старуі лаковані меблі. нічого не шкурила, тільки протерла гарно від пилу та бруду. саме цей колір дуже класно перекриває. за один раз . Сохне чудово. запах є, дуже непомітний. сподівалась, що з білим кольором буде так само, але нажаль без грунтування треба фабувати в 3 слоя, а може і більше. сам колір дуже цікавий.