
Каталог товарів EXOL
Відгуки про продукцію EXOL
Дійсно гарний омивач за свою ціну. Тримає -12 з запасом! Хімозного чи алкогольного запаху нема.
На середньо брудний мотор вистачило 250мл. Працює гарно але швидко висихає. Для миття кухні від жира супер засіб👍
- Переваги:
- Ціна
- Недоліки:
- Швидко висихає
немає жодних претензій, бо витримала морози -17 вночі і геть ок себе поводила зранку. ліміт у -22 не перевіряла цікавило, щоб був етанол у складі, бо треба було розбавити залишки літнього омивача – жодних проблем не відбулось
Купив прочитав відгуки і пожалів що купив. Але відступати було пізно. Тож читаю на етикетці professional, і що у складі є вода.і піни бути не повинно. Вимив шину, просушив феном, набризкав поліроль, розмазав пензлем просушив феном. Пять днів на початку зими їздив на блискучих шинах, потім дощ і поступово стало зникати блискучість. В теплу пору зникає швидше, під дощем ще швидше.
- Переваги:
- поняття не маю))) баньку можна використовувати після закінчення поліроля. Допомагає дверям не примерзати до ущільнювача.
- Недоліки:
- Потрібно ретельно просушувати шар поліроля, бажано феном.
Приятно пахнет... Надеюсь не замёрзнет в морозы!
- Переваги:
- Приятный запах
мені сподобалось.
Омивач витримав заявлені -12°, що достойно 5 зірок точно!!! Аромат нормальний, помірно віддає спиртом, але не настільки, що хочеться закусити
Не рекомендую. Скло стає мутним із білим нальотом після використання
- Недоліки:
- Після висихання залишає світлий наліт
Пользуюсь уже им больше 5 лет вопросов вообще нет быстро размораживает стекла при любом минусе
- Переваги:
- Работает
- Недоліки:
- нет














































