Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
21.12.2019 09:15:38

Вибір насосної станції для поливу та будинку

Вибір насосної станції для поливу та будинку

Протягом дачного сезону дбайливі господарі завжди витрачають немало зусиль на якісний полив саду і городу та безперебійне водопостачання до будинку. Саме тому так важливо озброїтись хорошою, потужною насосною станцією. Ми допоможемо Вам не розгубитися серед розмаїття насосів та обрати саме той прилад, що підійде під конкретні умови Вашої дачі.

Фото: насосні станції Gardena

Насоси поділяються на декілька видів:

  • Поверхневі насоси. Розміщуються за межами водойми. Відповідно, збір води відбувається за допомогою всмоктування. Призначені для перекачування рідини з резервуарів, природних водойм, колодязів тощо. Глибина всмоктування у поверхневих насосів обмежена, оскільки помпа мусить і затягнути воду у свій корпус, і направити її потім у трубопровід. У моделей нормальної глибини всмоктування це значення знаходиться у межах 5-8 м (варіант, який підходить виключно для річок, озер і неглибоких колодязів).
  • Занурювальні насоси. Розміщуються безпосередньо у воді. Їх обирають за неможливості використання поверхневих насосів, наприклад, через надто велику глибину джерела. Дренажні – це підвид занурювальних моделей, що призначаються для відкачування забрудненої води з котлованів, підвалів, басейнів, штучних ставків. Вони мають тривалий термін дії і не вимагають технічного обслуговування. Найчастіше такі прилади оснащені поплавковим вимикачем для автономного вмикання/вимикання, залежно від рівня води.
  • Колодязні насоси. Найчастіше оснащені нижнім збірним отвором. Це дозволяє працювати у режимі часткового занурення. Деякі моделі таких насосів забезпечуються поплавковим вимикачем, який припиняє роботу приладу за відсутності води. Колодязні варіанти можна обладнати елементами автоматики, які дозволять створити автономну систему водопостачання.
  • Свердловинні насоси. Мають невеликий діаметр (3-4’’) і служать для підйому води з великої глибини піщаного або вапнякового рівня. Вони підходять і для подачі води, що містить механічні домішки. Деякі моделі свердловинних насосів встановлюються також горизонтально у річки або озера, коли вони знаходяться далеко від будинку і необхідний великий напір води. Також підходять для створення автономної системи водопостачання.
Фото: насосна станція AL-KO

Розрахунок очікуваної витрати води і оцінювання необхідної продуктивності

  • Сім’я із 4-6 чоловік витрачає 1,5-2 куб.м/год для будинку в піковий період.
  • Для ділянки з розвиненою системою поливу або дачі зі всіма зручностями, басейном, фонтанами потрібно 3-4 куб.м/год і більше.

Вдалої покупки!


Коментарі

Відгуки на сайті проходять модерацію згідно з вказаними правилами.

Вас також може зацікавити

Ви дивилися