Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
27.09.2019 11:44:43

Топ-5 бюджетних електричних конвекторів

Зміст:

 1. UP! (Underprice) CH-2030.
 2. Wild Wind ECMT 2000 W.
 3. HausMark HCH 1500 CMG-TLC/M.
 4. Electrolux ECH/RI-2000.
 5. Atlantic Altis Eco Boost 2 CHG-BD1.

Осінь – саме час подумати про те, щоб швидко і бюджетно утеплити своє домашнє гніздечко. Це особливо актуально до включення опалення для тих, у кого воно централізоване. Проблему раптового холоду у власному будинку успішно вирішують електрообігрівачі. Ми зробили для Вас добірку якісних електричних конвекторів до 3000 грн і почнемо список з найдешевшого.

1. UP! (Underprice) CH-2030

Головна перевага електроконвектора UP! CH-2030 – це його неймовірно низька ціна. Таку кліматичну техніку може дозволити собі кожен – її покупка не вдарить по сімейному бюджету. Прилад швидко та якісно обігріває досить велику площу. Крім плюсів цей пристрій має і кілька мінусів, а саме великі розміри і пересушування повітря на максимальній потужності. До того ж подбайте про те, щоб на нього не потрапляли бризки води, оскільки захист від вологи не передбачений.

Ціна: 599 грн.

Площа обігріву: 20 м².

Максимальна потужність: 2000 Вт.

UP!-(UNDERPRICE)-CH-2030.jpg

2. Wild Wind ECMT 2000 W

Електричний конвектор Wild Wind ECMT потужністю 2000 Вт зроблений в Україні і має гарантію 5 років, що свідчить про високу якість продукту. Крім того, радує його низька ціна. Конструкцією передбачений закритий нагрівальний елемент, тому пристрій не пересушує кисень. Оскільки є захист від бризок, прилад можна під наглядом встановлювати у ванній кімнаті. Також серед його переваг – автоматичне відключення при перекиданні.

Ціна: 1400 грн.

Площа обігріву: 20 м².

Максимальна потужність: 2000 Вт.

WILD-WIND-ECMT-2000-W.jpg

3. HausMark HCH 1500 CMG-TLC/M

Електроконвектор HausMark HCH CMG-TLC/M – оптимальний варіант по співвідношенню ціни та якості. Ця модель теж виготовлена ​​в Україні і має гарантію 3 роки. Пристрій з тонким корпусом, компактними загальними параметрами і стильним дизайном буде однаково добре виглядати як на підлозі, так і на стіні.

Серед переваг приладу – закритий нагрівальний елемент та високоточний електротермостат для регулювання температури обігріву. Вбудований датчик падіння забезпечує автоматичне відключення при перекиданні, що гарантує безпечну експлуатацію. Конвектор працює в чотирьох режимах:

 1. Економічний.
 2. Комфорт.
 3. Антизамерзання.
 4. Програмування.

Ціна: 1600 грн.

Площа обігріву: 15 м².

Максимальна потужність: 1500 Вт.

HAUSMARK-HCH-1500-CMG-TLCM.jpg

4. Electrolux ECH/RI-2000

Electrolux ECH/RI-2000 – багатофункціональний електроконвектор з дисплеєм. У комплекті передбачені коліщатка для зручного переміщення по будинку. З нагріванням приміщення даний пристрій справляється дуже швидко. Працює в трьох режимах: економічний, комфортний і антизамерзання. Ще одна перевага моделі – інтелектуальна система керування.

Ціна: 2800 грн.

Площа обігріву: 20 м².

Максимальна потужність: 2000 Вт.

ELECTROLUX-ECHRI-2000.jpg

5. Atlantic Altis Eco Boost 2 CHG-BD1

Atlantic Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 – найдорожчий в нашому списку, але і найбільш якісний. Прилад має тонкий корпус, виглядає дуже стильно та лаконічно. Характеризується безшумною роботою і підвищеним рівнем безпеки:

 • захист від бризок;
 • температура зовнішньої панелі до 45 °C;
 • блокування панелі керування;
 • автовідключення при падінні.

Електричний конвектор не сушить повітря в приміщенні, забезпечуючи тим самим найбільш комфортний мікроклімат. Серед інших переваг моделі – 5 передвстановлених програм. Крім того, за допомогою високоточного термостата можна економити до 35% на електроенергії.

Ціна: 2950 грн.

Площа обігріву: 20 м².

Максимальна потужність: 2000 Вт.

ATLANTIC-ALTIS-ECO-BOOST-2-CHG-BD1.jpg

Якщо у Вашій квартирі все ще не включили опалення, не варто терпіти цю несправедливість і мерзнути. Купити електричний конвектор, тим більше, що вартість цілком прийнятна, підключити його до розетки і насолоджуйтеся комфортним мікрокліматом.

Коментарі

Відгуки на сайті проходять модерацію згідно з вказаними правилами.