Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
21.12.2019 09:13:51

Беззаперечні переваги LED-освітлення

Беззаперечні переваги LED-освітлення

Усі фото: Tatiana Zaitseva Design Studio

1. Однією з головних переваг LED-освітлення є те, що воно, незважаючи на яскраве випромінювання, вельми енергоекономне. Ви зрозумієте це по рахунках за споживання електроенергії. Самі ж лампи не потрібно міняти так вже й часто, а крім того, вони слугують протягом довгих років!

2. Таке освітлення пожежобезпечне, адже нагрівається незначно. Тобто, текстиль, пластик або будь-який інший матеріал при контакті з ним не пошкодиться.

3. LED зручно і швидко кріпиться. Всього за кілька хвилин у Вас вийде розмістити його де і як душа забажає: на стику стін або посередині стелі, на будь-якому рівні за горизонталлю або вертикаллю. Будьте певні, світлодіодна стрічка тримається на всіх поверхнях, нехай це буде навіть гладкий кахель.

4. Яскравий ланцюжок із точкових LED-світильників, виявляється, не тільки освітлює кімнату, але й «тонує» її у різні варіації відтінків. Тільки уявіть, скільки цікавих акцентів можна розставити в інтер'єрі, навіть щоб вони підходили під аксесуари в кімнаті. Також така «краса» стане у пригоді для оформлення різноманітних дизайнів кафе, ресторанів і салонів.

5. Біле світло LED чинить нормальний вплив на очі, не стомлюючи їх, а також не спотворює колір предметів меблів у приміщенні.

6. Передбачені світлодіодні конструкції дозволяють розміщувати світильники у формі будь-якого візерунка або конфігурації. Ви зможете оформити стелю LED за периметром, а також відтворити фігурні орнаменти або написи на стелі або стінах.

7. Таке освітлення – екологічно безпечний варіант для навколишнього середовища. Тільки порівняйте LED з люмінесцентними лампами, що містять ртуть, а саме якої шкоди вони завдають природі у разі невідповідної утилізації.

8. LED-лампи – досить надійні, вони здатні витримати інтенсивну експлуатацію. Корпус виробів виготовлений не зі скла, а з міцного пластику. Ця характеристика, безсумнівно, також впливає на довговічність.А що ж у цілому означає слово LED, яке останнім часом стало так активно вживатися в побуті?

Світлодіодна підсвітка сьогодні вельми популярна і широко використовується у всіляких пристроях: матрицях моніторів і телевізорів, авто і навіть декорі сантехніки. Незвичайні світлові ефекти можна отримати при підсвічуванні коліс велосипедів, номерних знаків, картин, сходових маршів, акваріумів тощо. Просто увімкніть фантазію!


В основі LED-освітлення – світлодіодна стрічка, що являє собою гнучку плату з послідовною схемою з'єднання діодів. Звичайна довжина виробу 5 м. Буває метраж і поменше.

Світлодіодні стрічки відрізняються за кількістю діодів (30, 60 або 120 шт./м) і кольором (монохромні, тобто світяться одним кольором, або ж різнобарвні RGB-стрічки).

Світлодіодна стрічка часто має секторну структуру (по три діоди), тому в цих місцях може розрізатися.

Варто докладніше зупинитися також на способі з'єднання стрічок в єдину. Є два способи:

  • припаяти одна до одної відповідно до полярності;
  • застосувати спеціальні конектори.

Таким чином, Ви завжди отримаєте стрічку оптимальної довжини.

На даний час LED-технології все частіше використовуються при оформленні інтер'єру приміщень завдяки зручності та необмеженим можливостям для фантазування з дизайном. Хоча ще пару років тому таке рішення було доступне далеко не всім через дорожнечу.Монтаж

Оформлення стелі світлодіодною підсвіткою неважко виконати своїми руками. Насамперед визначіться з місцем. Діоди бажано прикрити елементами інтер'єру, інакше занадто яскраве світло буде засліплювати. До речі, розсіюється воно під кутом до 120°, тому не бійтеся експериментувати з розташуванням світлодіодної стрічки. Де б Ви не розмістили LED, за її допомогою можна додати кімнаті як кричущої екстравагантності, так і м'якого затишку.

  • При монтажі світлодіодної стрічки до натяжної стелі потрібно прикрити прямо з неї LED плівкою. Таким чином, Ви зможете створити цікаві, нестандартні візуальні ефекти у приміщенні.
  • Ефектного освітлення за периметром кімнати можна домогтися, якщо розташувати LED в ніші підвісної гіпсокартонної стелі. На додаток, Ви можете розмежувати приміщення залежно від функціонального призначення. Якщо раніше для цього вдавалися до фарбування гіпсокартонного сектора в інший колір, то сьогодні з такою метою використовують світлодіодну підсвітку.
  • Багато хто віддає перевагу розміщуванню діодів за шторами, що також дозволяє отримати оригінальне та приємне для очей освітлення.

Дизайнер Тетяна Зайцева

Керівник студії комфортних інтер’єрів Tatiana Zaitseva Design Studio

tzaitseva.com

Коментарі

Відгуки на сайті проходять модерацію згідно з вказаними правилами.