Як вибрати швабру для миття вікон?
Зміст:
Швабра для миття вікон – це незамінний інструмент не лише для дому, але й офісу, чи будь-якого іншого приміщення. Адже з їх допомогою можна легко та швидко вимити вікна навіть у важкодоступних місцях, наприклад, у куточках віконних рам. Завдяки ефективній роботі швабри, ваші вікна будуть завжди чистими, без жодних слідів на склі. Проте, сьогодні існує багато різних видів швабр для миття вікон, тому важливо вибрати саме ту, яка буде відповідати вашим потребам та вимогам. У даній статті ми розповімо, як вибрати швабру для миття вікон та розглянемо види та переваги кожного з них.
Як вибрати швабру для миття вікон?
Вибір швабри для миття вікон залежить від декількох факторів, таких як розмір вікна, тип поверхні та особисті уподобання. Ось декілька кроків, які можуть допомогти вам вибрати правильну швабру для миття вікон:
- Тип поверхні вікна та віконної рами: якщо ви миєте вікна з гладкою поверхнею, наприклад, звичайне скло, то можна використовувати м'яку швабру, щоб запобігти пошкодженню поверхні. Якщо ж вікна мають текстуровану або грубу поверхню, то можна використовувати швабру з більш жорсткою щіткою. Пластикові вікна – якісно їх вимити допоможе телескопічна або магнітна швабра, а ось вікна, що виходять на жваву трасу – краще мити паровою шваброю, оскільки вона допоможе швидко позбутися застарілих плям і бруду.
- Розмір швабри: швабри бувають різних розмірів, тому важливо обрати той, який підійде до вашого вікна. Якщо вікна великі, то можна використовувати швабри з довгою ручкою, щоб дістати до високо розташованих місць.
- Тип швабри: існує кілька типів швабр, таких як парова, телескопічна, магнітна та ракель. Кожен з видів має свої переваги та недоліки. Детальніше про кожен вид розповімо у наступних пунктах.
- Матеріал насадки для швабри: можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як гума, силікон, мікрофібра, поролон, поліпропілен, поліестер чи бавовна. Найбільш популярні швабри з мікрофібри, адже вони добре вбирають вологу і не залишає слідів на склі.
- Функціональність: деякі моделі мають додаткові функції, такі, як можливість заміни насадок, віджим, вбудований резервуар для води, фіксований або поворотний механізм.
- Ціна: ціна швабри для миття вікон може варіюватися від 50 до 3 500 грн. Важливо знайти той баланс між якістю та ціною, який найбільш відповідає вашим потребам для отримання максимальної ефективності.
В каталозі інтернет-магазину «Епіцентр» ви знайдете широкий асортимент товарів в категорії «Швабри для вікон» за доступними цінами. А які саме види у нас в наявності пропонуємо ознайомитися у наступному пункті.
Телескопічна швабра для миття вікон
Найпопулярніша швабра для вікон, оскільки завдяки її телескопічній ручці можна начисто вимити вікна ззовні, а також дотягнутися на велику висоту не використовуючи драбину. Максимальна довжина таких моделей може сягати навіть до 2-х метрів. Деякі телескопічні швабри мають також поворотну головку, що дозволяє легко мити важкодоступні ділянки вікон. Виріб складається з двох насадок: перша з мікроволокна для миття, а друга гумова для зняття розводів. Дані моделі призначені для панорамних вікон і лоджій. Іншою перевагою телескопічних швабр є їхня універсальність. Більшість моделей мають знімні насадки, які можуть бути використані для миття різних типів поверхонь, включаючи скло, кераміку чи метал.
Попри переваги, телескопічні швабри мають також деякі недоліки. Оскільки їхня конструкція складається з кількох частин, вони менш надійні та не такі довговічні, як звичайні швабри.
Парова швабра для миття вікон
Такий вид можна сміливо назвати прогресивною технологією, котра дозволяє швидко, зручно та головне ефективно мити вікна та інші скляні поверхні за допомогою гарячої пари. Пилосос віконний працює на базі використання високотемпературної пари, котра розчиняє навіть застарілий бруд та пил на скляних поверхнях, без використання агресивних мийних засобів. Що робить його максимальної безпечною, особливо, якщо в приміщення є діти чи домашні тварини.
Попри вищеперелічені переваги, парова швабра має свій недолік – вартість. Оскільки, вона коштує дорожче від інших видів.
Швабра для миття вікон на магніті
Доволі зручне пристосування, котре дозволяє мити вікна відразу з двох сторін не наражаючись на небезпеку, особливо, якщо мова йде про багатоповерхівки. Такий виріб складається з двох частин, які з'єднуються магнітами. Одна частина швабри залишається зовні вікна, а інша – всередині. Обидві частини швабри рухаються одночасно, що дозволяє ефективно очищати скло. До того ж можна не турбуватися, що друга частина може відкріпитися і впасти вниз – для безпеки вона закріплена спеціальним міцним шнурком.
Ракелі для миття вікон
Ракелі для миття вікон – це інструмент, який допомагає швидко та легко видаляти воду зі скла після миття. Ракелі для миття вікон зазвичай складаються з гумової частини та ручки, яка допомагає керувати інструментом. Основною перевагою використання ракелі для миття вікон є те, що вона допомагає уникнути розводів на склі після миття. Лезо ракелі знімає воду зі скла, залишаючи його чистим та без розводів. Крім того, ракелі дозволяють швидко та ефективно видаляти воду з великих поверхонь, таких як великі вікна або скляні стіни. Такі пристосування мають різні форми та розміри, які дозволяють використовувати їх для різних типів вікон та скляних поверхонь. Леза ракелі можна замінювати, що дозволяє зберігати інструмент в хорошому стані протягом тривалого часу.
У загальному, ракелі для миття вікон є корисним інструментом, який допомагає зберігати скло чистим та без розводів, а працюють вони ідеально в тандемі з ганчіркою з мікрофібри.
Засоби для миття вікон
Зі шваброю розібралися тепер час поговорити про засоби для миття вікон. Головне, на що слід звернути увагу це їх склад. Виділяють основних три речовини, що можуть входити в ці засоби:
- ізопропіловий спирт (ізопропанол) – ідеальний для боротьби з жирними забрудненнями, до переваг відноситься органіка засобу. Також суттєвою особливістю є те що його не треба змивати, а запах швидко випаровується;
- фенілкарбінол – прибирає особливо складні забруднення, легко піниться і має ненав'язливий запах;
- нашатир (або аміак) – до плюсів відноситься відсутність розводів після мийки, а до мінусів – необхідність полірування і різкий аромат; якщо ж головний критерій пошуку засобу це відсутність спирту у складі, то радимо звернути увагу на мийних засіб, головною діючою речовиною, в якому є розчинник.
В каталозі інтернет-магазину «Епіцентр» представлений широкий асортимент засобів для миття вікон за доступними цінами.
Сподіваємося, що наша стаття допоможе зробити процес прибирання трохи простішим, щоб крізь чисто вимиті вікна в ваше приміщення потрапляли всі промінчики світла.
Ви дивилися