Каталог товарів
04.11.2019 11:29:45

Як обрати дитяче автокрісло?

Безпека малюка – понад усе. Це питання особливо актуальне, якщо Ви звикли подорожувати на власному автомобілі, а дитину залишити нема з ким. Зрозуміло, що будь-яка мандрівка з малюком може бути пов’язана з певними ризиками. Тому без якісного автокрісла просто не обійтись, адже, згідно з даними ВООЗ, його наявність у машині знижує ймовірність летальних наслідків на 54-70%. Ми підготували для Вас декілька порад про те, як обрати автокрісло відповідно до віку, ваги дитини та характеристик транспортного засобу.

Автокрісло

1. Комфорт малечі – важливий нюанс

У незручному автокріслі навіть найбільш посидюча та слухняна дитина буде постійно вертітися та капризувати, що, у свою чергу, відволікатиме увагу тата чи мами від дороги. Щоб такого не траплялося, купуючи цей аксесуар, дозвольте малечі «приміряти» сидіння – нехай посидить в ньому кілька хвилин, аби стало зрозуміло, наскільки їй зручно. Бажано, щоб у автокрісла була опція регулювання кута нахилу спинки, тоді малюк зможе не просто сидіти, але й спати в дорозі.

Автокрiсло BeSafe iZi Modular iSize beige

Автокрiсло BeSafe iZi Modular iSize beige

Такі елементи, як підставка для ніжок або вбудований в автокрісло блок із музикою забезпечать дитині додатковий комфорт і дозволять не нудьгувати під час подорожі.

2. Крісло має легко встановлюватися і транспортуватися

Обираючи автокрісло, звертайте увагу на те, наскільки легко його транспортувати, як саме аксесуар кріпиться та чи достатньо надійно фіксується. Найкращий варіант – встановити його на сидінні власної машини, щоб відразу переконатися у відповідності обраної моделі характеристикам та можливостям транспорту.

Крісло має легко встановлюватися і транспортуватися

3. Зверніть увагу на класифікацію автомобільних крісел

Передусім простежте, щоб автокрісло відповідало вазі дитини. Аби не помилитися, перед купівлею доцільно зважити малюка, врахувати його вік і фізіологічні особливості. Тоді Ви зможете зорієнтуватися, яка модель підходить найкраще та на які додаткові параметри слід звернути увагу.

Наразі існує чотири основні групи дитячих автокрісел, детальніше ознайомитись із характеристиками яких Ви зможете, переглянувши відео в кінці нашої статті.

Зверніть увагу на класифікацію груп автомобільних крісел

4. Ремені безпеки

Наявність три- або п’ятиточкових ременів безпеки у кріслах для малюків до трьох років є обов’язковою. Без них, у разі ДТП чи інших непередбачуваних ситуацій, дитина ризикуватиме отримати серйозні травми хребта і черевної порожнини.

Ремені безпеки

5. Амортизуючі прокладки в місцях з’єднання ременів

У кріслах, які встановлюються лицьовою частиною відповідно до напрямку руху автомобіля, мають бути спеціальні прокладки в місцях з’єднання ременів безпеки. Зазвичай вони знаходяться особливо делікатній ділянці – поблизу дитячого паху. Саме на цю зону можуть виникати навантаження при ударах чи різких гальмуваннях авто, а широка та пружна прокладка – найкращий захист від дискомфорту чи навіть травм у таких місцях, що особливо важливо для хлопчиків.

Амортизуючі прокладки в місцях з’єднання ременів

6. Бренд має значення

Надавайте перевагу кріслам, що відповідають європейським стандартам якості та були неодноразово перевірені виробниками й іншими авторитетними організаціями за допомогою різних краш-тестів. Щодо бренда, найбільшу увагу приділяйте тим, які вже встигли себе добре зарекомендувати в галузі виробництва цих товарів.

Бренд має значення

Діти – найдорожче в нашому житті. Не забувайте дбати про їхній комфорт і безпеку, де б Ви не були – вдома, на вулиці чи в автомобілі. Зі свого боку ми завжди раді допомогти Вам у цій нелегкій справі – великий вибір дитячих автокрісел, а також інших товарів для малюків Ви знайдете в інтернет-гіпермаркеті epicentrk.ua.

Пропонуємо переглянути відео про те, як правильно обрати автомобільне крісло для маленького пасажира.

Як вибрати дитяче автокрiсло-epicentrk.uaВас також може зацікавити

Ви дивилися