Безкоштовна доставка на покриття для підлоги!

Інші акції

Пропозиція діє з 15.09 по 31.10.2023 року включно.

Купуй одним чеком акційні товари з категорій, вартість яких становить:

та отримуй можливість безкоштовної доставки на замовлення товарів продавця Епіцентр. Акція розповсюджується на адресну доставку власною службою доставки інтернет-магазину (окрім доставки точно до часу, а також операторами Новою поштою, УКРПОШТОЮ). Вартість підйому на поверх розраховується окремо під час оформлення замовлення згідно з чинними тарифами.

*Безкоштовна доставка здійснюється за умови замовлення виключно товарів, з однієї з категорій, які беруть участь в пропозиції. У випадку наявності в замовленні будь-яких інших товарів, вартість доставки замовлення розраховується відповідно до умов, які містяться за посиланням https://epicentrk.ua/ua/info/delivery/.

Кількість товару обмежена.

ТОВ «Епіцентр К» залишає за собою право змінювати ціни в період дії пропозиції.

Якщо товар за цією пропозицією бере участь в іншій акції або на нього в магазині встановлено окрему економію, то покупець повинен обрати, на яких умовах він придбає цей товар.

Маєте запитання? Скористайтеся номером телефону гарячої лінії 0 800 20 27 27. Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та lifecell у межах України безкоштовні.

Дізнавайтесь про нові акції першими!
Приєднуйтесь до нас у соцмережах!