Безкоштовна доставка на покриття для підлоги від 10 000 грн*!

Інші акції

Пропозиція діє з 15 липня по 31 серпня 2024 року

1. Замовляй будь-який товар продавця Епіцентр К на сайті epicentrk.ua від 10 000 грн* із категорій:

2. Обирай одну із запропонованих опцій доставки:

– адресна доставка власною службою доставки інтернет-магазину (окрім доставки точно до часу, а також операторами Новою поштою, УКРПОШТА, Meest). Вартість підйому на поверх розраховується окремо під час оформлення замовлення згідно з чинними тарифами.)***.

*Під безкоштовною доставкою мається на увазі отримання економії в розмірі вартості обраного способу доставки. Безкоштовна доставка здійснюється за умови замовлення усіх товарів.

У випадку наявності в замовленні будь-яких інших товарів, вартість доставки замовлення розраховується відповідно до умов, які містяться за посиланням https://epicentrk.ua/ua/info/delivery/

Обмін товару та розірвання договору купівлі-продажу якісних товарів протягом 14 днів здійснюється за ціною вказаною у чеку.

***Мається на увазі безкоштовна доставка за вказаною адресою. Вартість підйому на поверх розраховується окремо під час оформлення замовлення згідно з чинними тарифами.

ТОВ «Епіцентр К» залишає за собою право змінювати ціни в період дії пропозиції.

Маєте запитання? Скористайтеся номером телефону гарячої лінії 0 800 20 27 27. Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та lifecell у межах України безкоштовні.

Дізнавайтесь про нові акції першими!
Приєднуйтесь до нас у соцмережах!