Цвяхи BOSTITCH KB380100
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в магазинах (467)
Цвяхи BOSTITCH KB380100 - фото 1
Готовий до відправки
КОД 003048500
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-10% для бізнесу з Visa від ПУМБ
-5% для бізнесу з VISA
+ 40.59 бала
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Тип аксесуара:
цвяхи
Довжина робоча:
100 мм
Тип скоби, цвяха:
BRT21/KB
Бере участь в акції:
Оплата частинами в Епіцентрі
Всі характеристики
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Додаткові характеристики:
  • цвяхи для цвяхозабивачів з прямою обоймою
  • діаметр цвяха: 3.8 мм
  • діаметр капелюшка: 9.0 мм
  • кут скріплення: 21 градус
  • вага упаковки: 11.8 кг
  • тип цвяха: ″BRT21 / KB″
Ціна:
Тип аксесуара:
цвяхи
Бренд:
BOSTITCH
Технічні особливості
Матеріал:
сталь
Тип скоби, цвяха:
Розмір та вага
Довжина загальна:
100 мм
Довжина робоча:
100 мм
Комплектація
Кількість в упаковці:
Комплектація:
Додаткова інформація
Країна-виробник:
Китай
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
152x280x240 мм