Це не ацетон. Це якась суміш вуглеводнів (як і написано у складі) з дуже малим вмістом ацетону, схоже тільки для запаху. Дуже слабо пахне ацнтоном, більше бензином. Купив щоб утилізувати пінопласт, в результаті він його не розчиняє навіть якщо шкребти. Поганий продукт, назва вводить в оману.
- Переваги:
- нема
- Недоліки:
- Не розчиняє пінопласт


















































































