Гачок на перфорацію одинарний довжина 150 мм (AN006507)
залишити відгук
- Основна інформація
- Опис
- Характеристики
- Написати відгук про товар
Готовий до відправки
КОД MP9655835
44 ₴/шт.
Доставка
Поштовими операторамиПоказати всі
відправка 1-2 дні
за тарифами перевізника
Основні характеристики
- Висота:
- 90 мм
- Ширина:
- 34 мм
- Діаметр:
- 4 мм
- Розмір вічка:
- 0мм мм
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
Всі характеристики
Опис Гачок на перфорацію одинарний довжина 150 мм (AN006507)
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал кронштейна | Високоміцна сталь |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | високоякісна сталь |
| Покриття | біла порошкова покраска |
| Ширина дужки всередині | 26 мм |
| Висота зубців зубчастого верхніх крючков | 30 мм |
| Ширина дужки зовнішньої частини | 34 мм |
| Діаметр дроту | 4 мм |
| Висота наполегливої нижнього | 60 мм |
| Глибина дужки кріплення | 30 мм |
| Висота кріплення гачка | 90 мм |
| Виробник | Україна |
Характеристики Гачок на перфорацію одинарний довжина 150 мм (AN006507)
Основні характеристики Гачок на перфорацію одинарний довжина 150 мм (AN006507)
- Ціна:
- 44 ₴/шт.
- Бренд:
- Інше
Додаткова інформація
- Тип установки:
- настінний
- підвісний
- Розмір вічка:
- 0мм мм
- Покриття:
- білий цинк
- Діаметр:
- 4 мм
- Колір виробника:
- білий
- Країна-виробник:
- Україна
Розмір та вага
- Висота:
- 90 мм
- Ширина:
- 34 мм
Фото Гачок на перфорацію одинарний довжина 150 мм (AN006507)
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

залишити відгук
Гачок на перфорацію одинарний довжина 150 мм (AN006507)
44 ₴/шт.
