Монітор Samsung S27E591CS 27" (LS27E591CS/CI)
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Опис
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Монітор Samsung S27E591CS 27" (LS27E591CS/CI) - фото 1
Монітор Samsung S27E591CS 27" (LS27E591CS/CI) - фото 2
Монітор Samsung S27E591CS 27" (LS27E591CS/CI) - фото 3
Монітор Samsung S27E591CS 27" (LS27E591CS/CI) - фото 4
Монітор Samsung S27E591CS 27" (LS27E591CS/CI) - фото 5
Монітор Samsung S27E591CS 27" (LS27E591CS/CI) - фото 6
Монітор Samsung S27E591CS 27" (LS27E591CS/CI) - фото 7
Немає в наявності
КОД 000236005
Монітори
Переглянути схожі моделі в категорії:
Монітори
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Samsung
Бренд:
Samsung
Роздільна здатність екрана:
1920x1080 (FHD)
Діагональ:
27 "
Тип матриці:
VA
Частота оновлення:
72 Гц
Гарантія:
24 міс.
Всі характеристики
Кожен геймер мріє виграти в поєдинку і пройти гру. Щоб забезпечити перемогу, потрібний не лише системний блок і мишка. Для цього ще необхідний великий і якісний монітор. Якщо для Вас це питання актуальне, зверніть увагу на Samsung 27" S27E591C.
Перемога забезпечена
Екран зроблений за технологією Curved із зігнутим дисплеєм і яскравою LED-підсвіткою. З оптимальним радіусом 4000 R, Вам буде забезпечено широкий кут огляду до 178°. В моніторі встановлена VA-матриця з високим контрастом 3000:1, завдяки чому Ви отримаєте "глибокі" і яскраві кольори з максимальною чіткістю деталей. Для геймера головне не упустити свого суперника в поєдинку. Для цього під час гри треба натиснути кнопку на панелі дисплея і перейти в режим Game mode. Монітор миттєво оптимізує налаштування, поліпшивши яскравість і змінить контрастність. Час відгуку дисплея складає 4 мс, граючи в "різкі" стрілялки Ви не помітите розмитості зображення. Для забезпечення об'ємного звуку в монітор вмонтовані стереодинаміки потужністю 5 Вт. Завдяки використанню технології Dual Sound Engine гучність буде дуже високою. За бажання самостійно насолоджуватись звуками гри, підключайте навушники через вхід mini-jack 3,5 мм.
Не лише для гри
Використовувати Samsung 27" S27E591C можна також і для перегляду фільмів. Підключивши широкоформатний дисплей HDMI-кабелем до ноутбука або системного блоку, Ви отримуєте картинку з максимальною роздільною здатністю 1920*1080. При тривалій роботі перед монітором включайте режим Eye Saver Mode, завдяки чому зменшується навантаження на очі через зниження температури кольору. Таким чином, Ви зможете працювати довше, не напружуючи зір. Глянсовий білий корпус і вишукана Т-подібна підставка монітора сподобаються всім членам Вашої сім'ї. При необхідності, використовуючи VESA-роз'єм, дисплей легко вішається на стінку.
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Модель:
S27E591CS
Роздільна здатність екрана:
1920x1080 (FHD)
Тип матриці:
VA
Співвідношення сторін:
широкоформатне (16:9)
Час відгуку:
4 мс
Покриття:
глянцеве
Призначення:
універсальні
Діагональ:
27 "
Технічні особливості
Глибина кольору:
8 біт
VESA кріплення:
100x100 мм
Яскравість:
350 кд/кв.м
Підсвітка:
WLED (світлодіодна підсвітка)
Кут огляду:
178°/ 178°
Контрастність:
Максимальна кількість кольорів:
16,7 млн.
Частота вертикальної розгортки:
Частота горизонтальної розгортки:
30 – 81 кГц
Варіанти регулювання положення дисплею:
нахил: -2 ° - 20 °
Частота оновлення:
72 Гц
SVA
Iншi можливостi
Вбудовані динаміки:
є
Особливості монітора:
Вбудована веб-камера:
немає
Інтерфейси
Інтерфейси:
  • 3.5 mm Mini-Jack
  • роз'єм для мікрофона
  • роз'єм для навушників
  • DisplayPort
  • HDMI
  • 1 x VGA
Живлення
Блок живлення:
вбудований
Споживана потужність (при роботі):
24 Вт
Споживана потужність (у режимі очікування):
0,3 Вт
Додаткова інформація
Додаткові характеристики:
  • стереодинаміки: 2 х 5 Вт
  • Eco Saving Plus
  • Eye Saver Mode
  • розмір пікселя: 0.3114 х 0.3114 мм
  • вигнутий екран, радіус кривизни 4000R
  • сумісність з МАС
Базовий колір:
білий
Колір виробника:
білий
Країна-виробник:
Китай
Гарантія:
Розмір та вага
Розміри та вага:
  • без підставки: 623.2 x 365.7 x 59.9 мм, 5.03 кг
  • з підставкою: 623.2 x 463 x 181.6 мм, 5.65 кг
Комплектація
Комплектація:
  • документація
  • аудіо кабель
  • HDMI кабель
  • монітор з підставкою
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
435x695x140 мм
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук