Монітор Samsung S27D366 27" (LS27D366GAIXCI)
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Монітор Samsung S27D366 27" (LS27D366GAIXCI) - фото 1
Монітор Samsung S27D366 27" (LS27D366GAIXCI) - фото 2
Монітор Samsung S27D366 27" (LS27D366GAIXCI) - фото 3
Монітор Samsung S27D366 27" (LS27D366GAIXCI) - фото 4
Монітор Samsung S27D366 27" (LS27D366GAIXCI) - фото 5
Монітор Samsung S27D366 27" (LS27D366GAIXCI) - фото 6
Немає в наявності
КОД 004541770
Монітори
Переглянути схожі моделі в категорії:
Монітори
Продавець товару:ТОВ «Епіцентр К»
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Samsung
Бренд:
Samsung
Роздільна здатність екрана:
1920x1080 (FHD)
Діагональ:
27 "
Тип матриці:
VA
Частота оновлення:
100 Гц
Всі характеристики
Тип:
універсальний
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Бренд:
Модель:
S27D366
Роздільна здатність екрана:
1920x1080 (FHD)
Тип матриці:
VA
Співвідношення сторін:
широкоформатне (16:9)
Час відгуку:
4 мс
Покриття:
матове
Призначення:
Діагональ:
27 "
Технічні особливості
VESA кріплення:
75x75 мм
Яскравість:
250 кд/кв.м
Підсвітка:
WLED (світлодіодна підсвітка)
Кут огляду:
H 178º/V 178º
Контрастність:
Максимальна кількість кольорів:
16,7 млн.
Варіанти регулювання положення дисплею:
нахил від +22° до -2° °
Частота оновлення:
100 Гц
Iншi можливостi
Вбудована веб-камера:
немає
Інтерфейси
Інтерфейси:
  • аудіовихід
  • D-Sub
  • HDMI
Живлення
Блок живлення:
зовнішній
Споживана потужність (при роботі):
25 Вт
Споживана потужність (у режимі очікування):
0,5 Вт
Додаткова інформація
Додаткові характеристики:
  • охоплення sRGB 95 %
  • радіус кривизни 1800R
Базовий колір:
чорний
Колір виробника:
чорний
Країна-виробник:
Китай
Розмір та вага
Розміри та вага:
  • вага без підставки: 3.3 кг
  • з підставкою: 458.6 x 622.6 x 214 мм
  • без підставки: 367.2 x 622.6 x 114.3 мм
  • вага з підставкою: 3.9 кг
Комплектація
Комплектація:
  • монітор
  • адаптер живлення
  • кабель HDMI
  • документація
Габарити пакування
Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
120x500x650 мм
4500 г
Написати відгук про товар
1(0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
залишити відгук