Наскільки я розумію, мені ще повезло, ця косарка пропрацювала аж 1 сезон + 2 місяці у цьому сезоні. Потім, звичайно, мотор згорів. Прочитавши попередні відгуки я розумію, що відправляти цю косарку у сервіс Епіцентру так само ефективно як і просто викинути її на смітник. Вкотре переконуюсь, що бюджетні речі краще не купувати, а особливо в Епіцентрі.
- Переваги:
- Працювала непогано
- Недоліки:
- Пропрацювала 1 сезон і мотор згорів















































































