в ній шикарно все! по-перше, дизайн. нетиповий колір, стильна в цілому, все в деталях. по-друге, величезний вибір напоїв і в загальному широкий функціонал. ну і головне - смак та якість. кава смачна, насичена і ароматна. кавомашина дуже зручна в користуванні, бо все на екрані. підказки по очистці в тому числі. щиро рекомендую!
- Переваги:
- смак кави, якість збірки, стиль





































































