Фрезер Bort BOF-1600N
залишити відгук
  • Основна інформація
  • Опис
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в магазинах (467)
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 1
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 2
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 3
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 4
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 5
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 6
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 7
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 8
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 9
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 10
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 1
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 2
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 3
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 4
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 5
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 6
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 7
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 8
Фрезер Bort BOF-1600N - фото 9
Готовий до відправки
КОД 20108099
Безкоштовна доставка
в поштомати Епіцентр
-10% для бізнесу з Visa від ПУМБ
-5% для бізнесу з VISA
2 448
Оплата частинами або кредит
Продавець товару:
ТОВ «Епіцентр К»
Основні характеристики
Висота ходу:
60 мм
Максимальний діаметр фрези:
12 мм
Потужність двигуна:
1600 Вт
Розмір цанги:
  • 8 мм
  • 12 мм
  • 6 мм
Max число обертів (холостий хід):
Гарантія:
Всі характеристики
Опис Фрезер Bort BOF-1600N
Фрезерна машина Bort BOF-1600N
Особливості:
  • автоматичне вимкнення під час зношення щіток;
  • блокування шпинделя;
  • можливість підключення до пилососа;
  • лита основа;
  • потужний двигун;
  • плавний пуск;
  • ергономічні рукоятки.
У комплекті:
  • напрямна втулка – 1 од.;
  • цанга 8 мм – 1 од.;
Обмін та повернення:
14 днів з дня покупки
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Ціна:
Бренд:
Bort
Призначення інструмента:
побутовий
Вид фрезера:
заглибний
Потужність двигуна:
1600 Вт
Регулювання частоти обертання:
фіксація роликовим перемикачем
Кількість швидкостей:
6
Мінімальне число обертів (холостий хід):
Розмір цанги:
Висота ходу:
60 мм
Максимальний діаметр фрези:
12 мм
Довжина мережевого кабелю:
2 м
Технічні особливості
Технічні особливості:
  • антистатична накладка на підошві
  • блокування шпинделя
  • автовимкнення при надмірному зносі щіток
  • вимикач із можливістю фіксації у включеному положенні
  • перемикач із регулятором швидкості
  • точне встановлення глибини
Електронні системи:
плавний пуск
Додаткова інформація
Гарантія:
Країна-виробник:
Китай
Iншi можливостi
Видалення пилу:
  • обдування робочої поверхні
  • можливість роботи з пилососом
Розмір та вага
Вага:
5,2 кг
Розмір:
Комплектація
Упаковка:
коробка картонна
Комплектація:
  • фрезер
  • ключ
  • направляючий пристрій для краю
  • фреза
  • перехідник до пилососа
  • 3 цанги
  • додаткові щітки двигуна
  • інструкція
  • гарантійний талон
Габарити пакування
190x350x400 мм